Problem z kompem

Elo!
Mam taki problem że gdy chcę włączyć pewnego lounchera do Mu Online lub np. czit do CS o nazwie ECC to po prostu te pliki nie mają swojej ikonki tylko jest taka ikonka że jest białe okienko z niebieską obramówką i gdy chcę włączyć wywala mi takie coś :

System Windos nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku. Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień,aby uzyskać dostęp do elementu

i nie wiem co jest grane z moim kompem

Dodam ze antywirus jest wyłączony

i

U mojego brata na kompie plik ten ma normalną swoja ikonkę i działa a u mnie nie i nie wiem z tym zrobić … :cry:

A jesteś zalogowany na koncie administratora normalnie ?
I jaki to Windows ?

No tak na administracyjnym
XP Professional mój brat ma prawie że identyczny i u niego chodzi
Tu musi być coś uszkodzone z plików/sterowników tylko pytanie które

Prosze Cie grasz w CS na czitach ?? Nie komentuje … najlepiej to usuń i powoli naucz się grać , bo czity kojarzą mi się z dziećmi neo … najlepiej od razu to usuń … Nie bądź nOObem …

kamil102 - nie zauważyłeś, że Twoje posty są bezsensowne ? Bo ja ostatnio chyba 3 takie widziałem Twojego autorstwa …

@Topic
Na moje to musiałbyś windowsa reinstalnąć bo to może być coś nakopane w rejestrze no a do tego raczej nie dojdziesz ;{

To raczej będą jakieś Błędy w rejestrze … Sprubuj przelecieć go Programem Norton System works a konkretnie norton windoctor … Sam go używam i mi naprawia podobne problemy :slight_smile:
Ps. Nie graj na czitach :slight_smile:

Adverion, ku**a nie spodziewałem się tego po tobie …

kur*a BALU … nie o tym jest temat ! Poza tym - pisze, że nie chcą mu się uruchomić więc nie grał na nich :slight_smile:

ale miał zamiar bo chyba po to ściągał

więcej nie dyskutuje /koniec imprezy

BALU, jedyny porządny :smiley:


RudY, odgrywasz się za moje dawne zdanie z sb ? :mrgreen:

Moim zdaniej reinstal cs by pomógł zainstalować na nowo , i w tedy by może Ecc 5,2 poszło xD Ale jest to koń trojański jak by co
Mam nadzieje ze grasz na non steam , na steam grozi to banem vac

Hmm… wiesz wez poprostu zrob konkret skana kompa. Może pomoże. A w jakim rozszerzeniu powinien być ten plik?

ehh mi nie chodziło o to żeby grać na czitach tylko o tego lounchera…
ECC to miałem na pendrive i nie wiedziałem co to jest wgrałem na kompa i nie chciało się uruchomić później brat do mnie przyszedł i mówi “o masz ecc, na czitach się gra” a ja mu na to że mi to nie działa i nie gram na tym … a jemu działało i od tego się zaczęło że wiedziałem że coś mam z kompem…

Na czitach nigdy nie grałem i nie gram… :roll: do tego ja w CS sporadycznie gram…

A i jednak przeinstalowałem kompa bez namysłu i jest ok :stuck_out_tongue:

kamil102 napisał:

RudY, odgrywasz się za moje dawne zdanie z sb ? :mrgreen:


Już nie pamiętam co tam pisałeś i za nic się nie odgrywam ...
Poza tym - nie obrażam się za głupoty jakieś ;)

Adverion napisał:

A i jednak przeinstalowałem kompa bez namysłu i jest ok :-P


No to zamykam :)