problem z kirunkowskazami peugeot vivacity 50

Witam mam problem z migaczami w peugeot vivacity 50. Mój problem polega na tym że jak włączam skuter to migacze działają normalnie a gdy przejadę 100metrów to migacze świecą się a nie migają. O co w tym może chodzić? czy przerywacz jest uszkodzony czy tylko nie jest jakiś kabelek przypięty do niego? Mógłby ktoś pomóc bo jestem zielony w tych sprawach elektryki :wink:

PS.
I jak by mógł ktoś także poprowadzić mnie gdzie znajdę przerywacz do kierunkowskazów. Z góry dzięki.

I jeszcze jedno nie wiem czy w dobrym dziale dałem ten temat jak w złym to przepraszam :slight_smile:

Wychodzi na to, że winny jest przerywacz, ale gdzie on jest, to nie wiem.

ok dzięki że przynajmniej ktoś napisał jaka może być przyczyna tego. A jeżeli ktoś jeszcze mógłby napisać gdzie znajdę ten przerywacz w moim skuterze to będę wdzięczny.

A jest różnica przy zmianie obrotów?

nie rozumiem jak przy zmianie obrotów ? (jestem zielony w tych sprawach)

No jak stoi na jałowym to palą się ciągłym światłem. A jak wkręcisz go na obroty Zaczyna się dziać coś innego?

Przerywacz albo regulator napiecia … ja mialem takie cos ze poprostu palil mi się bezpiecznik i to byl regulator napiecia ale stawiam na przerywacz : )

dobra czyli tak jak go odpalę to działają jak mają działać dam trochę więcej gazu to przestają działać i nie migają, też nie migają jak jadę po mieście. A jeżeli to wina przerywacza to gdzie go znajdę w tym skuterze ?

No to nie jest wina przerywacza, skoro zależy od obrotów…

czyli czego wina to jest ?

Hmmm, najpierw sprawdź ładowanie, stan naładowania aku.

Jak aku nie będzie na 100% naładowany, to doładuj i powiedz, czy wtedy na samym zapłonie dobrze migają.

ok dzięki jak to sprawdźę to się odezwę i napisze tutaj czy pomogło