Problem z kierunkami

Siema. Mam problem w swojej sr. Gdy przekrece kluczyk i włacze kierunki mrugaja one normalnie. Gdy odpale skuter i włacze na wolnych obrotach jest to samo. Ale gdy przegazuje skuter to swieca słabiej lub wgl nie swieca. Co moze byc tego przyczyna ? dawno się nie bawiłem w elektryce wiec nie kojaze co moze byc przyczyna :confused:

pierwszy przyszedł mi do głowy aku , ale skoro na zgaszonym silniku , działają to nie , obstawiał bym na regulaotr napięcia , chyba że któryś kierunek ci nie chodzi …

wszystkie chodza…ale od tak padł regulator ? tez myslałem o nim, ale nic przecież nie robiłem z instalacja, zeby padł :/…spróbuje przeczyscic styki…moze zasniedziały czy jak…

gmax, nic nie jest wieczne , gdzieś wilgoć mogła się dostac albo poprostu szlak go trafił ,

mozliwe, ze go ch*j strzelił od audio… na pewno to będzie od tego…

a co ze swiatłamiż? nie świrują?? klakson chodzi ??

swiatła normalnie działaja…chociaz…jak mam aku naładowany to swiatła powinny ciagle swiecic chyba tak samo ? a nie jak przegazuje to swieca jasniej ? klaksonu nie mam xD

gmax napisał:

nie jak przegazuje to swieca jasniej ?



tak jest prawidłowo bo , na switła prąd idzie z cewki , a nie z aku i dlatego przygasaja , zrob te tylne switło jak ja w szło lampy wsadź pasek led zamiast zarówki , i wtedy , na wolnych obrotach starczy prądu żeby w pełni podświetlić przód.

zwisa mi to swiatło xD moze sobie przygasac…nie chce inwestowac juz w ten skuter i tak niedługo “idzie do żyda” :stuck_out_tongue: załatwie sobie regulator i tyle. Dzieki wrona

co prawda kierunki swiecą na zgaszonym silniku , ale sprawdź jescze aku , weź od kogoś jakieś sprawne i wtedy sprawdź

i jescze pytanie ledowki masz moze gdzieśą?