Problem z gaznikem

Siemka. Mam problem z gaźnikem a mianowicie gdy wrzuce 3 bieg i dam mu full gaz zaczyna go “dławic” i słabnie ale za to jak mu popusze gaz tak do połowy to wszystko pieknie. Dodam ze gaźnik mam dell’orto 17,5 i probowałem go regolować,czyscic,dmuchac,podnosci iglice itp na rozne sposoby i dalej tak samo. Ale za to na luzie wkreca się bez problemu na obroty.
Cos podobnego: http://www.youtube.com/watch?v=2bXcerKgH3Y

Derbi GPR tak ?

Masz jeszcze zmienione coś oprócz gaźnika ?

Derbi derbi;) wszystko ori ani min tuning

ale jak regulowałeś gaźnik?
jedynie śrubkami i iglicą czy dyszami też?

Jak juz napisałem gaźnik regulowałem na przeróżne sposoby, tylko nie dysza bo żadnej innej nie mam :roll: jest tylko 75 ta co siedzi od początku w gaziorze. Ale moto od samego poczatku bardzo dobrze na niej jezdził tylko wczoraj coś się stało i nie chce wkręcać się na wysokie obroty przy full gazie:/

to nie będzie wina gaźnika tylko coś innego, skoro tylko tak jest na 3 biegu

sorki nie wyraziłem się dość jasno tak od 3 biegu (czasem nawet na 2 ) z wyż ma już problemy. Dzisiaj jadąc z szkoły wkurzyłem się i dałem mu ssanie i normalnie jechał. Co by to mogło być dysza wysokich obr?

za mala dysza glowna

Ale to czemu do tej pory chodził normalnie na tej samej dyszy?

No a nie wystarczyło po prostu zwiększyć dawki paliwa ? Może ci ktoś w szkole przekręcił śrubke albo nie wiem

Jak juz napisałem w 1 poście regulowałem go na przeróżne sposoby i nic to nie pomogł jedynie jeszcze pogarszało to prace

Ale że dławić, że jest buuuu i przygasa tak ?

No to jak sprawdźiłeś wszystko sensowne to pozostało testować dysze (większe)

Tak buu i przygasa. Jtro skołuje jakieś dysze i go przetestuje;)

[ Dodano: 09-04-2011, 00:01 ]
Niestety dysze nic nie dały :-/ . Jutro sobota to cos przy nim podłubie :wink: