Problem z elektryka

Witam ;)
Mam skuter marki : Hanglong, Typ : LB50QT-21 .Mam z nim pewien problem. Akumulator mi nie laduje nawet jak skuter jest wlaczony, swiatla nie chadza, zadne wskazniki, odpalac moge tylko z kopki mechanicznie ale i tak nie chodzi zadna elektryka. Bylbym wdzieczny za kazde informacje typu : co to moze byc, gdzie to dostane, za ile to kupie, i gdzie to sie znajduje w skuterze. Dzieki z gory za kazde info :) Dodam jeszcze ze bezpiecznik i akumulator sa w porzadku

Być może któraś z kości sie wypieła i po prostu trzeba ja włorzyć A światła nie działają ci nawet jak już jest skuter odpalony ?

Sprawdź bezpiecznik.

degename napisał:

Sprawdź bezpiecznik.

kox napisał:

Dodam jeszcze ze bezpiecznik i akumulator sa w porzadku

:)

Jak dla mnie to kość po prostu sie wypieła tak jak u mnie, tylko dziwi mnie że światła nie chodzą bo powinny ciągnąć prąd z prądnicy..

Bezpiecznik może wyglądać na dobry ale mieć dużą rezystancję lub może być przerwany przy samym mocowaniu a wtedy wygląda na dobry ale nie przewodzi.

Czy ktoś wie gdzie się znajduja bezpieczniki w tym skuterze hanglong lb50-qt21 i jak się wymienia żarówki w przednim i tylnym świetle?