Problem aerox 100ccm

Witam wszystkich jestem tu nowy ale myśle że pomożecie. Kupiłem aeroxa 100cc oczywiście papiery 50cc noi byl troszkę zaniedbany po tygodniu pracy był juz skączony nic nierobiłem przy silniku tylko optyka i czyszczenie z oleju. Po skączeniu wybrałem się na sprawdzenie roxa od razu 50km w tą i z powrotem noi jak jechalem z powrotem to jakieś 3km od domu zaczeło coś rzegotać pod deklem noi obroty rosły a rox stal w miejscu okazało się że odkręcił mi się wariator bo.Po póżniejszych oględzinach okazało się że nakrętka była dorabiana zwężana i woogóle jacyś magicy przy nim robili i tez to że przeciwtależ jest prawdopodobnie od innego skuta, a jeśli chodzi o gwint na wale to jest tak jakby 9% złużycia! Noi pojechałem po części do znajpmego mechanika oczywiście trzeba zamawiać dobra pojechał za granice nic nie kupił trzeba urzywkę.Dobra przyjechałem do domu od niego i chciałem zlożyć wszystko na specjalnym kleju do gwintów i jak skaładałem okazało się że brakuje mi miejsca na wale na przeciwtależ (tak jakbyś żeczywiście był przeciwtależ od innego skuta lub tulejka byla by za dluga) poprostu niemam pojęcia nierobilem tego. I co od was oczekuje chciałbym dostać zdj. ORYGINALNYCH CZÊŚCI do aeroxa 100cc : nakrętka, przeciwtalerz, i tulei ( jaka ma ona oryginalnie dlugość), PS. macie tani wał do 100cc w bardzo dobrym stanie piszcie. (też prosił bym o dokładne zdj wału a zwłaszcza strony od wariatora.) Dzięki wielkie zgóry. czekam na wasze odpowiedzi.

aha

Piękne hieroglificzne pismo :slight_smile:

Wracając do tematu, jest niewiele osób posiadających takie wynalazki, jak Aerox 100ccm. Szanse na zdobycie zdjęć są jeszcze mniejsze. Zdobycie wału w dobrym stanie porównywałbym do niemożliwego. Prościej będzie kupić nowy wał(co też nie będzie łatwe).

I końcowe pytanie, co skłoniło cię do kupna takie wynalazku? :stuck_out_tongue:

Uderz do mnie na gg: 7526676 . Moge mieć trochę części do roxa;)