Powitalnia po raz drugi to ptrzeba zrobić na biegu

Krótko i na temat

Nie ma co pytać reszty userów to też dla ich dobra

Trzeba zrobić powitalnie bo jęzeli pojawią się boty ( a jest to co raz bardziej uciązliwe) to będa walić spam tylko tam.

Każdy user żeby dostac dostęp do forum musi ową przejść , wystarczy że powie w niej sięma skad jest czym jeździ i skad o nas wie/ co go do nas sprowadza :slight_smile: + ewentualnie widzimi się jakieś moda ;p
I żeby każdy mod mółg akceptowąc nowego :slight_smile: i to nie tak że dobra wpuszczam go tylko na zasadzie
wpuszczamy go ?? i jeszcze jeden mod jest na tak i typek wchodzi :slight_smile:

Chyba nie wypali :smiley:

Tez slabo to widzę…

Ujowy pomysł :stuck_out_tongue:

Mnóstwo ludzi rejestruje się tu tylko, żeby zapytać się o jeden problem i już nie wchodzą …
Po co mają przechodzić przez powitalnię

po to żeby wyelimować boty , to prawie azdy od razu z bomby dostanie wjazd , a swiety spokuj z botami :slight_smile: nie wiem czy wiecie ale dwa dni temu usuwałem ok 20 postów od jednego bota

chwalisz się czy żalisz ?

lolololol :smiley:

<trollface>

RudY napisał:

chwalisz się czy żalisz ?



żalę kurwa, po raz kolejn usuwałem ok 20 postów , nastepnym razem kłade na to laskę

też ciagle usuwam jakieś hujostwo :confused:

no dobra znowu usuwałem boty , pomimo to że miałem to olac ale dobra to nie wina kruczka , weźcie się zepnijcie i w takim razie dajcie lepsze rozwiązanie na boty , bo tak to kazdy taka mamałyga , a pewnie nie wypali a to głupi pomysł itp itd ale żadnych konkretów

Rozwiazanie jest proste : kod captcha :slight_smile:

To dodaj … bua hah ahu hau hau :stuck_out_tongue:

Zebym mogl i umial ;p

ejj właśnie sprawdźilem i przy rejestracji trzeba wpisac cyfry ktore się wyswietlaja w okienku, wiec nie wiem jakim cudem te jebane boty się rejestruje. tepe uje :confused:

mi się wydaje ze to nie sa boty , tylko smiećrdzące hejty które wklejaja link gdzie tylko się da , pewnie za kazde klikniecie maja hajs

no mi tez się tak wydaje :frowning:

Możliwe że boty, juz podobno captche jakis czas temu złamali …

No i rozkrecaja lamusy