Powiększenie wyściółki tornado

A więc jestem posiadaczem kasku tornado z którego się nie cieszę i kiedyś jak będzie kasa kupie inny lepszy,
ale chciałbym jakoś powiększyć wyściółkę tylko nie wiem czego można by tam napchać, może watył
proszę o jakieś pomysły.

O ile się nie mylę to każdy kask ma atest. Jak będziesz kombinował to go stracisz a wtedy możesz dostać mandat. Kumpel jeździl w kasku rowerowym bodajże firmy six six one na skuterze i się przyczepili.

Ale przecież nie będą wiedzieli co mam w środku, bo tam są jeszcze te takie szmatki to to można przykryć tym, ale mógłby być tam użyty jeszcze jakiś inny materiał?

Użyj maty gąbkowej :wink: wycinasz odpowiedni kształt i przyklejasz ją w środku i się cieszysz :wink:

Chodziło ci o coś takiego?
http://allegro.pl/item738558125_pianka_mata_akustyczna_50_50_0_25_m2_okazja.html
Można to gdzieś normalnie kupić w sklepie?

Mniej więcej. Dobry patent, jak masz jakiekolwiek zdolności techniczne i nie chcesz kupować nowego kasku :wink:

Tylko pamietaj ze samorobka czasami jest lepsz od seryjnej a czasami gorsza. Lepiej zeby byla lepsza bo jak nie to moze ci się cos stac w razie wypadku. Oby dobrze wyszlo ; ]

napchaj sobie do tego kasku siana xDDD

:lol: i owin to izolacjo i będzie git xD

Haa xD Albo nalej do torebki wody, przyklej na kropelke do scianek i będziesz mial lozko wodne w kasku ; D

zabawni jesteście ha ha, aż mi zal was jest…