polepszenie parametrów silnika w zumico dynamic 4t

A po czym widać że Hondowski? :mrgreen:

że maksymalną moc uzyskuje na samym końcu obrotów... :)

witam po przerwie :-) wymieniłem rolki na wario na 4,5g, tylko takie mieli w sklepie, zastanawia mnie tylko jaka blokada jest na wario? zadnej tulei nie bylo, byla tylko podkladka pod główna srube oraz 3 czarne plastki na pokrywie wario. zauwazylem, ze lepiej sie zbiera, ale niestety predkosc nie wzrosła, dalej 55-57km/h. juz chyba sie nie da nic wiecej zrobic... :-(

moze jednak zncie kogos z wrocławia, kto moglby zerknac?

aabdul napisał:

witam po przerwie :-) wymieniłem rolki na wario na 4,5g, tylko takie mieli w sklepie, zastanawia mnie tylko jaka blokada jest na wario? zadnej tulei nie bylo, byla tylko podkladka pod główna srube oraz 3 czarne plastki na pokrywie wario. zauwazylem, ze lepiej sie zbiera, ale niestety predkosc nie wzrosła, dalej 55-57km/h. juz chyba sie nie da nic wiecej zrobic... :-(

A jaki to skuter?

zumico dynamic 4t

dodam, ze jest juz sportowy modul cdi, zdjeta blokada na gazniku no i teraz te rolki...

Sorry, nie popatrzyłem, a w temacie pisało.
Sam się zastanawiałem kiedyś nad takim, ale wybrałem większego :D
A nie lepiej zadzwonić do serwisu gdzie go kupowałeś i serwisujesz gdzie są te blokady wszystkie?

Bo nie tylko są chyba na gaźniku, z tego co mi się wydaje.

no wlasnie nie sa chcetni do odpowiedzi, ale jak im zaplacisz to ci z checia zdejma sami :)

No to jaja xD Sam niewiem, ja miałem odrazu zdjęte. Teraz musze lecieć, zastanowie się ale raczej tylko zdjęcie pełnych blokad(wszystkich) by pomogło :D

piszę tu, żeby nei zakładać nowego tematu...
a mianowicie chodzi mi o przełożenia... zauważyłem, że nie zawsze wrzuca na jedynke jak powinien i przy niskich obrotach po prostu muli...
wogóle za nisko się kręci na tej jedynce... da rade jakoś zrobić aby trochę wyżej się krecił niż 5500obr?

Też masz liczniki cyfrowe? Moja kręci okolo 6000-6500obr.

Pytałeś ;)
mam analogowe... denerwujący jest od prędkości który jest wyskalowany do 60... przy 60 mam 6,5 tyś obrotów a udaje mi się czasami z górki na 10tyś wkręcić...

Posrane to jest przynajmniej w moim, ja na obroty już wcale nie patrze bo cały czas prawie mi takie same pokazuje.

CzechuXX napisał:

Pytałeś ;)

Aha no rzeczywiście, teraz sobie przypomniałem :D

Więc jak z tym jest... Da rade aby na jedynce cisnął do ok 7500 obr ?