Podział modów

Siema,
Ja w sprawie tego http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=4295
Bo mówimy, żeby czyścić każdy swój dział, a ten podział już jest stary jak … bardzo

Więc przydało by się go zaktualizować…
Ja biorę: Sprawy organizacyjne, Nonsens, Stunt, ogólna pomoc (jak poprawianie linków, głupich błędów itp.) - czyli jak zawsze :slight_smile: Głównie zawsze na szybko poprawiam na SB jak ktoś się walnie z jedną wypowiedzią i poprawia się w drugiej to kasuję tą drugą i poprawiam pierwszą :stuck_out_tongue:

Trzeba to znowu poustalać co dla kogo … No i potem znowu zmiany jak wejdą te nowe działy tak jak ma być od dawna już -.-

Mi jak chcecie to moda skasujcie … Bo rok szkolny ja klasa maturalna to trochę zajebania bede mial i nie wiem ile czasu bede mial na wchodzenie na forum :roll: :cry:

Ja tam w serwisie siędzę…

Wino, klasa maturalna to największe luzy - mniej przedmiotów, laba na całego, bo przygotowujesz “pracę maturalną”. Ściema jak nie wiem co… Cały rok wakacji jakby :smiley:

po cholere to dzielić ja się pytam ?? widzisz błąd to go poprawiasz , przecież zobaczę błąd to go nie zostawię… o bo to nie mój dział

poporstu trzeba przywrócić opcje zgłoś ten post do moda itp

to nie tak Wrona… Chodzi o takie akcje jak teraz - wielkie sprzątanie, wtedy każdy odsyfia swój dział. A tak to wiadomo, że co kto widzi to poprawia…

o to to to to własnie jacob …

Ja mogę wziasc Maszyny użytkowników

moj od zawsze jest ogolny i tam jest porzadek, nic robic nei muszę :smiley: reszta się dzielcie sami:P
w motocyklach tez jest spokoj :slight_smile:

rób0ta co chceta , tylko nie dawać mi giełdy , ja i tak jak widzę syf to się go pozbywam