Po zmianie na 80.. ;|

Teraz to już nie zmieniaj. To robi się zaraz po wymianie. Jak jeździsz to już jeździj.

wiecie jaki wkret będzie mi potrzebny do odkrecenia kufra ? bo potem do dyszy to już chyba po prostu srubokrety,tak?
Czy mogę się zabierać za ta dysze odrazu po powrocie do domu (30km), czy muszę czekać np. jak silnik ostygnie, albo muszę spuszczać paliwo np. ?

dadge i jak skuter odpala już czy co bo ja prawie taki sam cylek jak ty kupuje:)

Wymieniać dyszę możesz kiedy chcesz. Nawet na trasie. Dyszę wykręca się płaskim śrubokrętem. Co do kufra to Ci nie powiem na 100% bo nie wiem ale podejrzewam że będzie to coś kolo 8 ew. 10

nasadowa 10:) u mnie tak jest prynajmniej:)

Odpala odpala, ale z kopa, bo coś mi rozrusznik padł chyba ;)

dodge napisał:

Odpala odpala, ale z kopa, bo coś mi rozrusznik padł chyba ;)

Kolego, nowy, większy cylinder, większa kompresja stąd też rozrusznikowi trochę ciężej kręcić... mam dokładnie tak samo, jak akumulator jest świeżo naładowany to kręci pięknie, a później w miarę jak pada (jest już stary) to coraz ciężej mu kręcić.

pewnie Ci Bendix poszedł ja tak miałem ale przy 50:)To jak wstawie ten większy cylinder to bede musiał z kopa odpalać??

zipptopss Zależy od rozrusznika ale w minusowych temperaturach niema szans żeby rozrusznik dał radę ruszyc silnik, zalezy jeszcze od pojemności, mam 90ccm i jak jest ciepło to daje radę i kręci ale jak bym chciał go z kopa zapalić nawet jak jest ciepło i olej jest ciepły to np w ciapach nie idzie go przełamać nawet w twardym obuwiu jest co rypnąć, ale rozrusznik jakoś daje radę czasami tylko ale to sporadycznie ze nie da rady zakręcić.

Ale mi ten rozrusznik tak pyka. :)
Nie to że kręci i nie ma siły.

Już zmieniłem dyszę, teraz mam pytanie..
Do której dziurki musi wejść kabel w mojej dłoni na zdjęciu.
Dodam,że ten kabel idzię od filtra paliwa. :)

By dodge98

Do tej na górze czy na dole? (wejścia są zaznaczone czerwonymi pętelkami)


By dodge98

Nikt z was nie wie ?

Sprawdzę jak to wygląda u mnie i dam Ci niestety dopiero wieczorkiem znać bo cały dzień nie będzie mnie na kompie.

Jeśli nie pamiętasz skąd wyjąłeś, popatrz na ukształtowanie wężyka, tak żeby pasował na końcówkę

Do tej na dole. Ta na górze jest od ssania. Tak mi sie wydaje

Bojan napisał:

Do tej na dole. Ta na górze jest od ssania. Tak mi sie wydaje

Skuter posiada elektryczne ssanie. Przewód podciśnienia kranika łączysz z kolektorem, a paliwowy z gaźnikiem. Proste ;)

Czyli w końcu do której ;x?

a i przy rozłączeniu wycieklo mi całe paliwo z gaznika.. I wczoraj jak podpiąlem pod ta złotą na dole to kopalem i kopalem ale 0 efektów. Czy to możliwe ze mam spadek osiagow bo zgubiłem dekiel (znaczy to co jest na samej górze gaznika)? znaczy to mój mechanik go nie przykręcił..
i jeszcze przy kopaniu słychać takie jakby zasysanie powietrza..