Po poszczeniu gazu nie zwalnie !!!

Skuter po puszczeniu gazu przy predkości np 50km/h utrzymywanej przez dłuższą chwile nie zwalnia tylko jedzie jeszcze z 300metrów i potem schodzi z obrotów dopiero gaźnik regulowałem zmieniałem dysze mniejsze i wieksze zawsze to samo uszczelki nowe opaski też z filtrem powietrza czy bez ta sama bajka…nie mam juz siły do niego jak się dodaje gazu i ujmuje podczas jazdy to nie ma tego efektu linka się nie zacina POMOCY…!!!

linka może się nie zacina ale ta sprężyna od linki na gaźniku pewnie się przycina.

ew nozesz mieć dziurawy króciec

Sprawdź stan linki jak sam mówisz, może się blokuję… Pogłówkuj trochę, popatrz na linkę, dodaj gazu i zobacz jak tam sprawa wygląda. Jeżeli nie będziesz wiedział co dokładnie zrobić to oddaj to do jakiegoś majstra :stuck_out_tongue:

To jest silnik 2T czy 4T?
Ja bym problemu szukał w układzie paliwowym.

Phil napisał:

To jest silnik 2T czy 4T?
Ja bym problemu szukał w układzie paliwowym.



2t kruciec mam nowy linka w sumie też nowa ma z rok może nie zacina się przeglądałem smarowałem nie mam pojęcia co może byc z gaźnikiem?

sciągnij filter powietrza i patrz do gaźnika czy ci się przepustnica zamyka … kolega niech się pobawi gazem. Dopiero wtedy szukaj przyczyny. Teraz robie italjeta i tez gaz się zacinał. Pomogło delikatne zeszlifowanie przepustnicy ^^ :smiley:

JacoPL napisał:

sciągnij filter powietrza i patrz do gaźnika czy ci się przepustnica zamyka .. kolega niech się pobawi gazem. Dopiero wtedy szukaj przyczyny. Teraz robie italjeta i tez gaz się zacinał. Pomogło delikatne zeszlifowanie przepustnicy ^^ :D



właśnie tak zrobiłem wczoraj i zawsze mi wraca nie tnie się nonie mam pojęcia o co biega a może ssanie być winne czy jaką moze gdzieś mu puszcza lewe powietrze jak się zagrzeje?

jeżeli przepustnica chodzi prawidłowo to musi gdzieś lewe powietrze targać. Sprawdź łączenie filter>gaźnik>kruciec oraz łączenie krućca z karterami silnika.

JacoPL napisał:

jeżeli przepustnica chodzi prawidłowo to musi gdzieś lewe powietrze targać. Sprawdź łączenie filter>gaźnik>kruciec oraz łączenie krućca z karterami silnika.




wszystko sprawdźiłem i zasilikonowałem połączenia i dalej lipa dzieje się tak odziwo tylko jak się na dłużej gaz przytrzyma w jednym położeniu jak wachluje manetka spada z obrotów normalnie co jeszcze może być?

No a jak sprawdzałeś tą przepustnicę to trzymałeś też tak dłużej gaz ? Czy tylko góra - dół ?

RudY napisał:

No a jak sprawdzałeś tą przepustnicę to trzymałeś też tak dłużej gaz ? Czy tylko góra - dół ?



trzymałem i nic nie zacina się