Piszcie kto jest z Lubelskiego!

A moze był by ktoś chętny na jakiś zlocik nad jeziorkiem jakimś?

proste że byłby chętny :slight_smile: ja byłem ostatnio na tydzień nad zagłęboczem skuterem ;)))) piszcie propozycje :slight_smile:

Proponuje Białe albo grabniak

ja zdecydowanie Białke trzeba coś zorganizować tylko ja na razie skuter sprzedałem i czekam na coś nowego :slight_smile: odemnie kilka osób by było na pewno tylko każdy w tej chwili na wakacjach jest

w niedziele jade z kumplami nad białe albo firlej jeśli będzie pogoda, jacyś chętniż

http://apriliasr.pl/topics26/zlot-lublin-vt8971.htm wybiera się ktos na ten zlot ???

I jak z tym wypadem nad białe???Chętny ktoś?

siwy24 napisał:

I jak z tym wypadem nad białe???Chętny ktoś?



to wpadnijcie do białki któregoś wieczorka o 20 my często jesteśmy na browarku :P jak ktoś chce wpaść wieczorkiem to pisać na gg:/9906404

Ja jestem z Lubelskiego :slight_smile:
Dokładnie To Łęczna :slight_smile:
Ktoś tu jest jeszcze z Łęcznej ?
Ja bym proponował : Piaseczno, Krasne, Rogoźno :slight_smile:
Ode mnie może ok 5 osób by było … xD :573:

Bocian, ja do lecznej do szkoly chodze :lol:

to jak robimy jakiegos zlotaż?

nie wiem czy zdąże skuter skończyć ;] ale najwyzej bym z kolegami pojechał bo tutaj jeden ma a drugi jutro ma mieć więc może by coś wyszło :slight_smile:

ja i moja ekipa zawsze chętna ale mój motor na razie juz miesiąc w warsztacie stoi ale myśle ze te skur****e na następny tydzień mi go zrobią, jak nie wypali w czasie wakacji to się najwyzej zrobi w jakiś wrześniowy weekend

maciekkolo napisał:

Sisay musimy się gdzieś w łęcznej spiknąć kiedys ;]



Bocian napisał:

Ktoś tu jest jeszcze z Łęcznej ?




Dopiero przeczytałam :P To kiedy i gdzieś ;)

ja będe od pierwszego w lecznej to się jeszcze spikniemy kiedys pod jakims dzikiem :wink:

Sisay jak tam roxik się sprawuje ??;] nie rozbiłaś ?? :smiley: Ixil twin daje rade ??;>

Veis - idealnie :smiley: a czy rozbiłam? no co Ty! :smiley: ani jednej ryski :slight_smile: daje daje rade jak najbardziej :stuck_out_tongue_winking_eye:

Maciek - to napisz po 1 ;p

:shock: to ty dziewczyną jesteś?? :shock: Mślałem że zwracam się do chłopaka :lol:

hehe to elegancko :wink: dobry sprzęt kupiłaś :smiley: kumpel dbał o ten skuter ;ddd

heh nooo jest świetny :slight_smile: i tak Maciek, jestem dziewczyną :stuck_out_tongue: