Pistolet do kleju na gorąco

Siemanko :wink:
Chcę kupić pistolet do kleju na gorąco i zajrzałem na alledrogo i znalazłem duuuuuużo pistoletów. Od 2zł do ponad 100zł. I teraz pytanie: który wybrać? Czy te tanie (do 20zł) są dobre?
>> T U T A J << link do aukcji z pistoletami.
Pomożecie wybrać? Będę bardzo wdzięczny :slight_smile:
Pozdro! :wink:

a po co Ci on?
kupujesz bo potrzebujesz skleić jakąś rzecz i w sumie będzie Ci potrzebny rasz czy masz zamiar go często używać?
jak ta 1 opcja że użyjesz go kilka razy to kup za 20zł jakiś będzie dobry.

Taa to jest wszystko jeden huk… tylko że te droższe pewnie szybciej nagrzewają klej i są wytrwalsze (że tak szybko się nie rozlecą) czyli są do tych co często tego używają …

ja mam taki z carrfura i chodzi :smiley: a koosztował koło 16zł :mrgreen:

Tak jak Adi pisał, nie ma prawie różnicy między nimi. Ja mam Gluematic’a za 80zł, ale u wujka kleiłem takim właśnie najtańszym i też źle nie było :wink:

Różnica jest w szybkości rozgrzewania, czyli prawie żadna :stuck_out_tongue: Bierz najtańszy, bo po co przepłacać :wink: Najważniejszy jest klej :wink:

weź ten za 20zł a resztę wydaj na olej i będziesz bardziej zadowolony :roll:

A znajdę taki pistolet w Obi, Leroy Merlin albo jakimś takiego typu sklepie? i co ważniejsze to wkłady do niego :stuck_out_tongue:

pavcioLBN napisał:

A znajdę taki pistolet w Obi, Leroy Merlin albo jakimś takiego typu sklepie? i co ważniejsze to wkłady do niego



Nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości. Znajdziesz ;)

pavcioLBN napisał:

i co ważniejsze to wkłady do niego


Wkłady jak i pistolet powinny być w tych sklepach :-)

no w tym przedziale przeznaczonym dla np. wiertarek,szlifierek kątowych,młotków,kluczy itd.itp.

Aha… Wielkie dzięki! :slight_smile: Lecą pomógł oczywiści :smiley:

[ Dodano: 14-12-2009, 21:45 ]
Jeszcze jedno pytanko mam :stuck_out_tongue:
Co byście powiedzieli o >> T E J << multiszlifierce?
Jak macie jakieś inne propozycje to proszę pisać śmiało :wink: