Pistolet ASG lub gazowy

Elo!
Ostatnio coś mnie zainteresowały takie zabawki xD
I mam pytanie jak to jest z tymi gazowymi ? na ile wystarcza taka jedna butelka CO2 i ile kosztują kulki ? i czy sam pistolet jest drogi ?

Pistolet na kulki - znacie jakiś konkretny pistolet na zwyczajne kulki który mógłbym dostać na allegro, zależy mi aby na prawdę moooocno strzelał :stuck_out_tongue: I był jak najmniejszy :wink:

zabawkidladzieci.pl , tam kieruj swoje pytania :slight_smile:

a zresztą masz google

no gazówki to ewentualni

zabawkidlaciutstarszych.pl

wrona, no ale nie rób sobie jaj :smiley:
Chcę kupić dla picu żeby sobie postrzelać w kury sąsiada i wróble co siędzą na liniach pod moim oknem :stuck_out_tongue:
A pytam się was bo ja kompletnie się na tym nie znam…

ja miałem gazowy ale uzywany .;p gaz starczał na jakieś 10 magazynkow kulki nie pamietam po ile kupowałem bo mu kumpek z wawy przywoził ja dałem zania 100 ale tak to nowa dostaiesz w granicach 200-300

yyy :smiley: ja też ma taką zajawkę :stuck_out_tongue:

Najtańszy pistolet na CO2 można kupić za 150zł, a takie dobre(repliki :D) chodzą po 200-400zł(nowe) :smiley: Bierz te w pełni metalowe, bo poza skutecznością fajnie się ludzi straszy :smiley:
Patrz na http://militaria.pl
Jeden nabój starcza na 60-80 strzałów :wink:

wrona, widziałeś kiedyś dziecko z pistoletem na kulki lepszym, niż taki za 10zł z odpustu? xD
Taki do strzelania w kury to kup sobie ten:
http://allegro.pl/item1023617314_beretta.html
mały, poręczny, elektryczny więc sam się przeładowywuje i strzelasz jak z prawdziwej broni potem tylko podładowujesz baterie i jazda dalej :stuck_out_tongue_winking_eye:
a jak chcesz kurą oczy powybijać albo w odbyt kulki ładować z większych odległości to kup ten:
http://allegro.pl/item1029952587_custom_sr25_600fps.html
jak przywalisz jej taką kulką w łeb a kulka osiąga prędkość ponoć 600FPS (tak na aukcji napisane) to jest 655km/h więc kulka jak przywali to ostro więc i zasięg będzie duży :stuck_out_tongue_winking_eye:

a żeby się Wrona nie czepiał to możesz zmienić na “pistolety ASG” zamiast “pistolety na kulki” bardziej poważniej zabrzmi :stuck_out_tongue_winking_eye:

No i zmienione :smiley:

Mafioz napisał:

Taki do strzelania w kury to kup sobie ten:
http://allegro.pl/item1023617314_beretta.html


One mają srać z bulu a takim za 30zł to nawet nie poczują…
A ten drugi to cena kosmos :smiley:

A ten:
http://www.allegro.pl/item1028503076_sig_sauer_p226_hfc_taiwan_hop_up_ciezki.html
Był by dobry ?
hmmm a do gazówek to jakie naboje się ładuje ? zwykłe kulki ?
Chyba się jednak skuszę na gazówkę :stuck_out_tongue: na jakąś używkę i ch*j

ta co podałeś to spręzynówka to takie jak z odpustu za każdym strzałem trza naciągać i takie sranie a z elktryka czy gazówki jak wpakujesz w kure serią z 10kulek to się posra z 5 razy xD
taka gazówka http://www.allegro.pl/item1038930943_pistolet_beretta_m92_na_co2_mega_moc_460_fps_6mm.html
moc ma dużą to się kury posrają na pewno też ;p

Mafioz napisał:

wrona, widziałeś kiedyś dziecko z pistoletem na kulki lepszym, niż taki za 10zł z odpustu?



widziałem kumpel ma taką porządną gazówkę

ale to tak fajnie zabrzmiało , chce se kupić pistolet na kulki:) i musiałem walnąć tego posta :)

taaaaa xD w sumie też mówiłem zawsze jak odpust był i byłem młodszy “Mamo, daj 20zł idę kupić sobie na odpuście pistolet na kulki” xD
co jak co, ale fajna zajawka była, potem z kumplami zazwyczaj 2vs2 się strzelaliśmy po krzakach itd i ubaw fajny jak na pistolety za pare groszy to na gun’a za 200zł to dopiero musi być czad :smiley:

jak chcesz do kur strzelać to kup wiatrówkę, wtedy się posrają na pewno, a jak chcesz coś do asg to na początek kup sprężynówkę, całą metalową i najlepiej broń długą, ma większy zasięg

no ja pamiętam jak kupiłem pistolet za 6zł to ostatnio go znalazłem nawet działający :stuck_out_tongue:

Jak nie chcesz się strzelać z kumplami ani żadnych rozgrywek ASG tylko do kur i ptaków to właśnie jakąś gazówke raczej …
Jak chcesz coś mocnego żeby kurki poczuły odpowiednio to powyżej 400-500fps musi być :slight_smile:
W przeliczeniu 1Joul = 320fps około …
Ja mam shota za 50zł - 300fps <- początkowe wyposażenie każdego zaczynającego z ASG :stuck_out_tongue:

RudY napisał:

początkowe wyposażenie każdego zaczynającego z ASG :P


chyba tylko żeby w tarcze postrzelać ;P
taki shot to według mnie do walki "w terenie" tzn gdzieś z kimś się tam nawalać jak paintball to się słabo nadaje bo to sprężynowe to strzelisz raz i trza tą sprężynę naciągać i takie pieprzenie, do strzelania z kimś elektryki są najlepsze i gazówki bo się same przeładowują dzięki czemu szybciej wszystko się odbywa a jak ktoś zaczyna zabawe to 150zł ma raczej a za tą kase dobrego elektryka kupi, jakiś karabin fajny ze sprężynówką chyba nikt po polu nie biega xD

A tak w ogóle to jakby tylko było z kim tu w okolicy się tak postrzelać to bym kupił jakiś karabin sobie i by się postrzelało, pobiegało, fajna sprawa takie coś. Paintball to trzeba płacić za wejście, pistolety też takie wiadomo jakie, a w ASG ładne repliki są i ogólnie fajna sprawa, ale nie ma z kim się strzelać u mnie :<

nie chce mi się czytać wszystkiego co tu dopisaliście ale właśnie zauważyłem ze źle przeczytałem to co napisałeś mafioz , ten fragment co go zacytowałem , ale kkij :slight_smile:

Mafioz, fajna ta gazówka tylko skąd ja tyle kasy wezmę i do tego dochodzą jeszcze buteleczki z CO2 i kulki no i jeszcze przesyłka to trzeba ponad 200 zabulić
A te elektryki to według mnie żenada … tzn wydaje mi się że mają mniej fps od sprężynówek

EDIT:

oo a to? :
http://www.allegro.pl/item1028093943_pistolet_crosman_c11_srut500szt_5_co2_tarcze.html
Dobre by było ? i takie pytanie czy te naboje co2 jak bym miał dokupować to wszystkie są takie same rozmiary ?
A i można do tego ładować śruty takie od wiatrówki ? oczywiście to okrągłe :stuck_out_tongue:

Ja mam taką wiatrówkę na CO2 i kulki stalowe, okrągłe 4.5mm…


http://allegro.pl/item1036113845_porownaj_full_metal_wingun_m84_mega_gratisy.html

Fajna zabawa, puszki ładnie się przebijają, cieńsze butelki pękają np. od piwa. Aktualnie nie mam kulek, to już od jesieni leży :573: Ale jak tylko kupię kulki to się pobawię :] Nie trzeba przeładowywać, można dać serię 18 strzałów na raz, nabój CO2 starcza na ok. 80 strzałów, jest metalowy, więc bardzo wytrzymały, nie to co te plastikowe zabawki :stuck_out_tongue: Polecam… :mrgreen:

Jasiu226 napisał:

Fajna zabawa, puszki ładnie się przebijają, cieńsze butelki pękają np. od piwa.


taaa to kura jak dostanie to ją zabije, Adi pozabija te kury pozabija sąsiadowi i potem będzie odkupował grahaha xDD

Mafioz napisał:

chyba tylko żeby w tarcze postrzelać ;P
taki shot to według mnie do walki "w terenie" tzn gdzieś z kimś się tam nawalać jak paintball to się słabo nadaje bo to sprężynowe to strzelisz raz i trza tą sprężynę naciągać i takie pieprzenie, do strzelania z kimś elektryki są najlepsze i gazówki bo się same przeładowują dzięki czemu szybciej wszystko się odbywa a jak ktoś zaczyna zabawe to 150zł ma raczej a za tą kase dobrego elektryka kupi, jakiś karabin fajny ze sprężynówką chyba nikt po polu nie biega xD


Widać, że się nie strzelałeś jeszcze :)
Po 1. liczy się zabawa
po 2. po co kupywać od razu broń za pare stów jak nie wiadomo czy nam się to spodoba i dalej będziemy chodzić się strzelać
po 3. nawet nie wiesz pewnie jak takie 300fpsów leci
po 4. za 150zł zaczynają się elektryki więc jedyna ich zaleta to to, że strzelają serią - są po prostu słabe
po 5. dobre elektryki są od 300zł do paru tysięcy
po 6. w shocie trzymasz ciągle za rączke od ładowania więc nie trzeba sięgać gdzieś tak jak w tych odpustowych tylko szybko się przeładowywuje
po 7. chodzi o taktykę, a nie o gonienie kogoś i wje***ie całego magazynku więc po cholere szybko przeładowywać jak większość będzie miała takie shoty na danej strzelance
po 8. chodzę na strzelanki przeważnie co sobote to jest nas koło 15 więc jest git - dopiero w tym roku mają elektryki za pare stówek tam ... w zeszłym roku wszyscy mieli shoty i było zaje***ie :)

ad1. jak 5lat temu goniłem z odpustowymi za 10zł też była zabawa
ad2. juz zależy od osoby jak jest niezdecydowana too…
ad3. wiem
ad4. elektryka za 39zł dostaniesz już a w sumie dobre to zależy dla kogo co bo niektórzy pewnie dobre guny uważają tylko te za 800zł i wyżej ;p
ad5. tpo co wyżej ;p
ad6. wiem jak shot wygląda co nie zmienia faktu że traci się czas na załadowanie, strzelisz w jednego a za nim wyskoczy następny to shotem nie zdążysz przeładować a elektrykiem od razu ustrzelisz ;p
ad7. nikt nie powiedział że wszyscy muszą mieć shoty, a sytuacja z poprzedniej adnotacji z kolesiem co wyskoczył za ubitym tu też pasuje.
ad8. a Ty dalej masz shota xD