Pierwszy skuter do 5 tys?? Nie mogę się zdecydować

No a mam pytanko do posiadaczy quantuma ile w ogóle to pali np ten R 2t w porównaniu do takiego 4t. Co do zmiany cylindra vel całego serca to było tylko takie pytanko przyszłościowe bo puki co nic nie mam zamiaru kombinować jak bydzie gwarancja :)

nie wiem jak 2t ale u mnie 50cm3. w 4t palił od 1.9 do 2.2 /100

Nie posiadam Quantuma ale czytałem gdzieś że pali ok. 3,5 lira.

Wiecie co tak przegladam te Allegro i wpadłemm na takie agility http://allegro.pl/skuter-kymco-agility-4t-kask-transport-krakow-i3187752590.html . Jak myślicie byłby dobrom alternatywa dla quantuma ?? jeżdził ktoś tym i miałby porównanie ??
Sorki ze tak mące ale jakbym miał kupić auto to bez problemu i wachania bym coś wyniurał a tak z braku wiedzy skuterowej i motorowerowej mam minusy i kompletne braki :((

jak dla mnie może sobie tam wsadzić nawet i litra, jego pieniądze i on będzie ponosił za siebie konsekwencje. Moim zdaniem nie warto zmieniać cylindrów na większe.

Agility na dwie osoby jest za mały i za słaby.

Zrób prawko, kup większy i po kłopocie. Starczy Ci i miejsca i mocy na dwie osoby.

Prawko na motor to temat dla mnie ciężki :((((

Jak dla mnie quantum clasic spoko mam go drugi sezon nabite ma 1000 tys pierwszy tysiąc hulał na 50ccm potem wsadziłem 70cmm lepszej marki i hula bez większej awarii jedynie co to poluzowała mi się kostka i nie odpalał z rozrusznika jest to 2T i do Zakopanego z Katowic hulał w tamtym sezonie co drugi weekend w dwie osoby a po za tym co 2 dni robił po 150 km nie narzekam ale trzeba dbać ale pali 4 4,5 jak by wyregulować to by było lepiej ale jakoś czasu nie ma:)

no może nie regularnie co dwa dni;p

Proponował bym Kymco albo Keeway marki sprawdzone z niską awaryjnością, Kymco agility w 4t odwdzięczy się niskim spalaniem i radzi sobie z 2 osobami na garbie ,chyba że ważą po 100 kg :D
Jak by się udało utrafić Kymco Super 8 (występują w 2t i 4t) skuter duży i wygodny na kołach 14". Jeżeli wybierzesz chinola to szukaj jak najtaniej,2t są paliwo żerne 3,5l/100 to bardzo dobry wynik,potrafią nawet i do 5/100 łyknąć.