Pierwsza 125 ccm

jak sie nie ma tyle kasy to wydac 25% mniej ma duży sens

Zwracam honor tylko jestem ciekaw jak realnie kształtuje się na przykład utrata wartości. Koszty napraw itp.

napraw nie ma ale fabryczne cześci są dużo droższe. utrata wartości podobna procentowo ale kwota jest proporcjonalnie większa. za to honde łatwiej sprzedać za sensowną kase

A ktoś korzystał z części od Moretti Parts? Przez przypadek jak byłem przejazdem zatrzymałem się kiedyś w punkcie Lucart żeby kupić jakieś tam drobnostki i się wdałem tam w rozmowę ze sprzedawcą. Opowiadałem mu jak mi się części psują i to właśnie w hondzie to pieknie wyjasnil mi dlaczego gdzie robilem blad i dlaczego warto popatrzec na moretti. Osobiscie nie znam dlatego chce zapytac kogos z doswiadczeniem i wiedza na ten temat. Cena to sprawa drugorzedna zalezy mi w koncu na dobrej jakości!

kupowałes badziewne czesci do hondy to ci sie psuła. proste
a moretti to brandowana china. jakosc czesto nedzna a czasem srednia. Zaliczyłem szlifa ostatnio i kufer ucierpiał wiec skuszony deklaracjami na stronie i tym że jest “pod kolor” kupiłem kufer “moretti” co miał być “wysokiej jakości” i jak przyszedł to po 10 minutach załowałem że nie dołożyłem 80zł i nie kupiłem takiego samego jak miałem poprzednio.
Tragiczny fajansowaty fajans - miekki, nie spasowany, brak uszczelki…itd

A co powiesz na cagive raptor ? Naked 33km bodajże i 125kg wagi jest czym jechac na spokojnie rozpedza sie do 140 km h to wiec 100 kmh nie bedzie dla niej problemem jednym minus to silnik ktory jest dwusuwowy i brzmi jak kosiarka plus trzeba robic mieszanke (olej+benzyna)

ale to juz trzeba miec A

Niby tak , ale większość ma wpisane do 15 koni

tak. a policjanci to idioci…

Zależy który jeden sie lepiej zna a drugi gorzej , a pozatym nie maja jak tego sprawdzic
Na przykladzie jezdzilem skuterkiem i raz mnie zmierzyli na suszarke jak jechalem 65 i mi nic nie zrobili tylko sprawdzili kiwty i tyle

bo mieli dobry nastrój… tak dla twojej informacji BARDZO MAŁO sztuk cagivy wyszło zablokowana z salonu i z odpowiednimi kwitami na to (odpowiedni wpis homologacyjny). Wiekszość tych “można na B” z aukcji to lep na nabywców.