Piagiio NRG pytanie (dlaczego taki wolny)

Witam jestem posiadaczem piaggio NRG EXTREME rok 2000. Moj kolega rowniez ma PIaggio rok 2002 takie samo jak moje praktycznie niczym się nie rozni poza osiagami moj 75km/h jego 110km/h przekladalem caly jego naped sprzeglo wariator pasek… wyczyscilem gaźnik, myslalem ze to moze tłumik mialem stary zakrecony do dolu nie wiem jak dalej to opisac. odcialem czesc nic to nie zmieńilo wiec sprobowalem jazdy bez tłumika i wciaz bez zmian. czego to moze byc wina proszę o pomoc

Zmieniłem nazwe tematu i przenosze do serwisu następnym razem uważaj gdzie dajesza temat // wrona

diki3121 napisał:

jazdy bez tłumika



w 2t tłumik jest bardzo wazny , jezda bez pogarsza tylko osiagi

opcji jest wiele
-regulacja (pomimo identycznych części itp regulacja może wyglądac nieco inaczej)
-cylek się przyciera
-może masz jescze gdzieś blokade np na module
-może pasek albo sprzęgło jest zużyte

opcji jest naprawde wiele

o co chodzi z regulacjaż

Jest to dobór odpowiednich rolek, sprężynek i sprężyn a także poprawna regulacja gaźnika … dużo z tym roboty od razu mówię :wink:

Moze ma ktos jakis poradnik gotowy byl bym wdzieczny

na regulacje napędu gotowca nie znajdziesz… tu trzeba metodą prób i błędów… co za tym idzie ogromna kasa :smiley: za 2 tyg. bede 60km od Ciebie :smiley: chcesz to wpadaj do sławatycz :smiley: to się pobawi :smiley:

Jest temat podklejony o regulacji, poczytaj, popytaj i gra :mrgreen:

kolego. 110 seryjny skuter nie pojedzie. Kolega zapewne ma cylinder sportowy jakiś zalożony

Licznikowe wszystko jest możliwe xD

bez kitu teraz zaskoczyłem , jeżeli to są seryjne skutery to nie pojedzie 110 za chuja :slight_smile:

i wtedy twoj licznik pokazuje realna predkosc a jego sooolidnie przekłamuje

właśnie on mowil ze oddal go do serwisu i pozdejmowali mu blokady. gdzie nrg moze mieć blokady? Dalo by rade samodzielnie je zdjac?

kopnijcie się i sprawdźcie czy wam tak samo liczniki chodzą

ziomek . więcej jak 80km/h seryjne p/g nie pojedzie , albo u niego coś siedzi , albo licznik ooostro przekłamuje.

a blokady masz tuleje za wario

kiche na wydechu

być może moduł

i to chyba wszystko

edit

http://www.jednoslad.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=91:rodzaje-blokad&catid=3&Itemid=20