Piaggio strzela dusi się

Witam. Czyściłem gaźnik i filtr bo słabo jechał potem , gdy się rozgrzał to zaczął strzelać ogniem z tłumika i przerywać jak dałem gaz i jak zgasiłem go to tam gdzie lecą spaliny z koncowki wydechu jest mokro i dym leci biały przez chwile . Co to może byc?

czy to jest LC ?? bo jak napisałes że biały dym to tak jak by brał płyn chłodzący do komry spalania, czyl czeka cie wymiana uszczelki pod głowicą ( groszowe sprawy)

AC

to albo iskre gdzieś gubi albo zawór membranowy, spróbuj wsadzić inną swiecej, a jeżeli chodzi o zawór to jest temat podklejony który mówi jak sprawdźić stan owego zaworu

poprostu nie spala wszystkiego w komorze spalania i dopala się wszystko w wydechu. Musiales gaźnik popaprać :stuck_out_tongue:

Wsadziłem wieksza dysze i zakleiłem wlot powietrza do filtra i jest tak ze ma muła do 10 i zaś kopa ma i na 50 stanie. Czy nadal dysza za małaż Mam poszarpaną gąbke od filtra to moze mieć wpływ jakiś? 50cc po full porcie 12mm i dysza 80 na razie. Pomóżcie :smiley: Jaką dać dysze.

tak gombka moze mieć wpływ bo za duzo powietrza dostaje a i przy okazji syfu , powodzonka dla cylindra :slight_smile:

Skuter ma muła do 10 tak się wkreca opornie i nagle ma niesamowitego papcia ale dojdzie do 50 i jak by juz nie miał siły się wkręcać. Jak by beny brakło.