Piaggio NRG Sport Series STUNT PSIOCHA ^^_

Witam, chciałem wam pokazać mój dzisiejszy zakup (skoro każdy się chwali swoimi pizdzikami to i ja się pochwale) :smiley: Skuter jak widać Piaggio NRG full seria, przebieg posiada to 22 tysię . Ale będzie więcej zapewne . Aktualnie skuter potrzebuje nowy akumulator i na dzisiejszy dzien odpala tylko ze starteru, co do kopniaka to na razie nie odpala z powodu przeciwtalerza jakiś patent ktoś zrobił :smiley: Aktualnie szukuje go do Stuntu .

Plany jakie są na kiedyś tam to wydech typu Leo ZX .

Foty :




Pseudo bad look :smiley:



A teraz pytanie za gume kulke :smiley: Kto zgadnie ile za niego dałem :smiley: ?

popraw te foty w igm bo niedziałają

co do ceny, hmm 1,5k??

Strzeelaj dalej :smiley: Ale powiem ze dużżżżo mniej :smiley:

800 zł ? :stuck_out_tongue:

Czemu wszyscy teraz stuunt stunt stuunt ?

1k? ;D

Czemu wszyscy teraz stuunt stunt stuunt ?



Taka moda :)

wilus88luki napisał:

A teraz pytanie za gume kulke :D Kto zgadnie ile za niego dałem :D ?



Nie wiem z 700zł?

Dobra widzę, że każdy stawia kozackie stawki :smiley: Dałem … 420 zł

No kurwaaa ! Gdzie rozdają je po tyle ?

:open_mouth: to co to za debil był :lol: że za tyle pchnoł tako piaggiówe :smiley: :lol:

Koło Mławy koleś :smiley: Nie jeżdżony byl od lipca, a koleś sprzedał bo zbiera na samochód i nie wiedział co jest jak odpalił to mówi “że potrzebował górki żeby się rozpędzić” :smiley:

Jak plastiki tam warte tyle są ile on za to chciał :roll:

Chesz zarobic 100 zł ?

jutro za 520 u cb po niego jestem :lol:

Powiem ci że masz bardzo dużo szczęścia za 420zł takie nrg :slight_smile: TEŻ CHCE :slight_smile:

W mławie to 30 km odemnie :open_mouth: i ja niewiedziałem że niedaleko mnie takie rzeczy są na sell :smiley:

Nom, stał na allegro za max 500 zł ale dzwoniłem do kolesia to mówi że za 450 zł odda :smiley: dziś jak byłem u niego to mówi 420 zł i zabieraj go :smiley:

Jak to powiedzial borek. “Wszyscy stunca nikt nie jezdzi” xD
Schronisko się robi !!

ReKoRd napisał:

W mławie to 30 km odemnie


Jeszcze bliżej bo w kierunku Przasnysza a dokładnie 2 km za Szydłowem :D

Danielson napisał:

Wszyscy stunca nikt nie jezdzi

o wypraszam sobię, ja jeżdżę, nawet w off roadzie.

Za śmieszne pieniądze go wyrwałeś ;] będzie fajny stunt psiak ;p

Dziś próbowałem odpalić NRG i prawie się udało jednak trzeba naładowanego w pełni aku bo już kręcił, iskra tez jest :smiley: Musze wyczyscić zbiornik bo sporo syfu jest .
PS. Poszukuje opony na tył może być chodzona w stanie db, bo moja jak jajo wygląda w dodatku powietrze zeszło :confused: Jak ktoś ma na sell to kupie .