Peugeot XR6 07r -rozbitek a'la Titanic :D / BIDALOT !

[center:d4f33fa722]Siemacie!
Ostatnio sprzedałem mojego Peugeota Xp6 (przekozak supermoto, polecam każdemu:D) za godną sumkę i kupiłem za małe pieniądze praktycznie nowy motor.
Mianowicie Peugeot XR6 z 2007roku, 7000 przebiegu silnik igła v-max taki że biorę wszystkie skutery po tuningu… /mowa o tych w mojej okolicy/wiem, że od razu się będziecie rzucać ale kto nie miał do czynienia z Minarelli Am6 to może klamkę od hamulca pucować, a nie się bezsensownie wypowiadać :mrgreen:
Sprzęt kupiłem naprawdę tanio był obity, z jednej strony brakowało dwóch plastików, ale już wszystko kupiłem, seryjny wydech jest dość zniszczony, kupiłem więc za nieduże pieniądze Bidalot Racing i tak zaczynam tuning:)

na razie jedna fota bo robimy wyprawki na plastikach itp…
[/center:d4f33fa722]

[center:d4f33fa722]
UPDATE Z BIDALOTEM!:smiley: (WYDECH MI SPADŁ I TROCHE GO PORYSOWAŁEM, ALE I TAK JUŻ BYŁ ZMÊCZONY WIÊC GO POMALUJEMY! ), jestem z niego mega zadowolony motor wkręca się jak szalony licznik zamyka w moment, a v-max wzrósł o dobre 10km/h!
[/center:d4f33fa722]
[center:d4f33fa722]

http://www.youtube.com/watch?v=lSafgoXglRg[/center:d4f33fa722]

spedaliles :frowning: sm elpsze

Jak byla okazja to czemu nie :smiley:

okazja w uj on mnie z rejestracja wyniesię max 3500
a nieklamiac za 4500 na lajcie go pogonie poza tym za 15 miesiecy prawko i fura:D

gumispro napisał:

i fura:D



BUUUUUUUUUUUUUUUUUU! nie znam cie już :P

no ale i tak sobie moto kupie później ale to już większe :]
w xp6 miałem cylinder 70ccm i przełożenie 13/50
w tym mam ten sam silnik i przełożenie na moc 11/52 i full seria poza wydechem bidalot, który dostane w poniedziałek pocztą
ale nie ma porównania! xr6 ma takie doje… tzrke wycinam jak chce…;d bycmoze jest po jakims tunie ale wątpie bo na cylku napis 49ccm i nie wygląda na większy muszę porównać z tzr:D

wyprostuj clipy , daj ładna owiewkę na przód . zostaw boczne plastiki i będzie miod widziałem kiedyś TZR z owiewką od sendy DRD , wyglądało to prze pro zajebiście , jak znajdę te fotę to ją tu wstawie

Ale on juz kupił owiewki i z tego co widzę lampa jest cała to zmieniał nie będzie :stuck_out_tongue: Ale nie powiem taki styl jak wrona powiedzial jest bardzo fajny. Wywal lampe zostaw owiewki i daj lampe z owiewka. No i te clipy.

robie na oryginał chłopaki bo max się pobujam 1,5 sezonu, komplet plastików w dobrym stanie, których nie muszę małować kupiłem za 350zł…:D,
jak myślicie za ile bym go puścił tak na szybko? za ile by poszedł

5 może 5,5 spokojnie by poszedł.

lampa juz pomalowana śnieżka… xD szpraj :smiley:
w przyszłym tygodniu dam foty i filmik on board

cena zajebista za takie coś :smiley: jak zrobisz i będzie git z 5 k wezmiesz :smiley:

założyłem dzisiaj wydech bidalota, niestety nie obyło się bez manewrów bo wlot do cylindra był do 70 więc za duży, nie pasował o 1mm to poszedłem do sąsiada i mi uciął wlot ze seryjnego wydechu i przyspawał do tego, taką podmianke zrobił:D
i co lepsze założyłem wydech przykręciłem jedną śrubą opaske i go zgubiłem przy 80km/h haah trochę dyfuzor ośrupałem ale jest git
polecam każdemu sport wydech:D mi dał w uuj przyśpiechy nie da się tego opisać i v-maxa jakieś 12km/h

nakrec filmik jak chodzi na tym bidalocie

nie wiem gdzie umieścić aparat:D

Mu raczej chodziło o soundcheck :stuck_out_tongue: Czyli trzymanie aparatu w ręku i odpalenie i pokręcenie manetą :wink:

nagram on board i soundcheck jutro:D

no to dzisiaj czekamy z niecierpliwością :)… najwyżej przyklej taśmą do baku aparat :slight_smile:

btw. wydech ci chyba spadl z przepaści jak się tak “porysował”

No trochę zaniedbany ten wydeszek. Moze gdyby nie ten wgniot lepiej by szedł :smiley:

co ty;p
taki wgniot nie wpływa na jazde a idzie znakomicie zaraz coś nagram:]

MOTOREK POSKŁADANY, JUTRO JADE NA PRZEGL¡D W SUMIE NAPRAWA, ŻEBY ŁADNIE WYGL¡DAŁ+WYDECH WYNIOSŁA MNIE 700ZŁ