Peugeot Xr6 07' by Gumispro FINISHED :)

Siemanko!
Peugeocik był w dziale worklog (założyłem temat na początku maja jak go kupiłem, nie miałem czasu odświeżać tematu itp, a motor już dawno skończony więc teraz wam go prezentuje:)
[center:51b561a9ec]Historia w pigułce:[/center:51b561a9ec]
Ostatnio sprzedałem moje supermoto Peugeota Xp6, ponieważ jeździłem już skuterem, jeśdziłem “crossem”, a teraz chciałem spróbować się na czymś z ramą “ściga”, wybór padł na Peugeota Xr6 i naprawdę polecam go każdemu kto nie ma hajsu na tzr a chce fajny motor, z dobrego rocznika z takimi samymi osiągami:) Moje moto zostało wyprodukowane w 2007 roku, pierwsza rejestracja w 2008, a kupiłem go na początku maja 2010 :slight_smile: z realnym przebiegiem 8000km, silnik igła wszystko chodzi bez najmniejszych problemów, tak jak powinno:) Chociaż przy zakupie byłem bardzo sceptyczny i ostrożny.
Aktualnie założony jest wydech Bidalot Racing, który dał duuużo do przyśpiechy ale też sporo do v-maxu:)
Foty:


[center:51b561a9ec]













[/center:51b561a9ec]

Fajniusi :slight_smile:
Zamiećrzasz go sprzedawać tak jak resztę rodzai ? ;p

Siema Rudy ziom:D
no pewno już teraz jak ktoś da 5koła to od razu go bierze;d

No naprawdę fajny :slight_smile:
Jakie osiągiż :smiley:

v-max realny 105km/h mierzone z samochodem Citroen Saxo,
przyśpiecha znakomita;d

gumispro napisał:

v-max realny 105km/h mierzone z samochodem Citroen Saxo,


może nie takie realne bo samochody też oszukują ale koło setki powinien iść :)

Fajny Peugeocik. Prawie jak motocykl :roll:

Phil napisał:

Prawie jak motocykl :roll:


w jakim kontekście postawiłeś tą emotkę, bo treść mówi dość "pozytywnie" a ona jakoś mi się kojarzy z "ale żenada..."
Chyba że dla Ciebie to że wygląda jak motocykl to źle, no ale nie będę się zagłębiał :)

Fajny, tylko krótki rozstaw osi.

Phil wole prawie jak “motocykl” niż skuter Sym:)

wiktor24 napisał:

w jakim kontekście postawiłeś tą emotkę, bo treść mówi dość "pozytywnie" a ona jakoś mi się kojarzy z "ale żenada..."



Ten post miał być jak najbardziej pozytywny. Chodzi o to, że poważny wygląd takiej maszynki pozwala stłumić fakt obecności silnika 50ccm :)

gumispro napisał:

Phil wole prawie jak "motocykl" niż skuter Sym:)



Ale to nie jest temat o upodobaniach.

Tak ale ty robisz jakieś marne prowokacje :slight_smile:

łaaaadny jest :slight_smile:


macie fote na 6-tce jak go trochę przetrzymałem (mógłbym dalej bo do 13K idzie go wkręcić:) póki co muszę zmienić przełożenie na v-maxa

E no ładnie leci!
Ile tam jestą coś lekko ponad 100 taką

no coś koło tego według auta jest 105:)
jeszcze trochę dalej ta wskazówka idzie ale trzeba go trochę pomęczyć, ale jak już mówiłem teraz jest przełożenie 11/52 czyli na przyśpiechę założe 13 zębów na przód i będzie ponad 5km/h większy v-max

gumispro napisał:

założe 13 zębów na przód i będzie ponad 5km/h większy v-max



Albo obroty max spadną ;)

no spadną, spadną i będzie słabszy ale w xp6 miałem takie przełożenie i dawał rade:D