Peugeot XP6 Supermoto

chłopaki wbrew złym opinia o power force muszę pochwalić ten cylinder naprawde daje w uuj mocy, moto na dotarciu także nie mogę szaleć ale na kolo wyrywa!:DD
MAM PROBLEM Z ODBLOKOWANIEM WYDECHU NIE WIEM CO WYWALIC BO TAK: W DYFUZORZE JEST ZWÊŻKA I SPALINY ZAMIAST ISC TAKA RURA tak JAK TO WYGLADA na zewnątrz (duży dyfuzor) IDA TAKA ZW¡ŻK¡ W SRODKU , a w koncowce wydechu mam 5 takich rurek, rysunek poglądowy końcówki

,dodatkowo coś było grzebane przy tym wydechu bo wejście dla cylindra ma za małą srednicę i jest owinięte taką blachą żeby spaliny nie uciekały, oryginalnie powinno być większe
pomóżcie bo jutro to będę robił:) i nie wiemc czy jak wszystko wyp1…dole to czy nie będzie ryczął jak zły i czy nie straci przyśpiechy bo te spaliny będą się mulić nie wiem poprostu co tu pełni rolę blokady:)

Wydechy niektore tak maja ze maja tulejki na wyjsciu z cylindra :stuck_out_tongue: ja np tak mam w xr6 :stuck_out_tongue: a w macalu tego nie mam. wydech od rs który mialem jakis czas w xr6 tez nie potrzebowal tulejki. wiec tak ma byc i tego nie ruszaj. a nie wiem dokladnie o co ci chodzi ale w dyfuzorze czyli gruszce jest katalizator który trzeba wywalic a koncowke najlepiej zmienić na przelotowa bo z ta nic nie zrobisz :stuck_out_tongue:

KruczeK napisał:

Wydechy niektore tak maja ze maja tulejki na wyjsciu z cylindra



mam Contiego w DT i też tak mam :) tak musi być i koniec :)

siema a jak sprawdzić czy moto jest zablokowane na module? ze startu idzie ładnie na pozostałych biegach także ryczy dosyć :smiley: nei wiem jak to sprawdzić nie mam obrotościomiećrza

hmm… jeśli ten moduł da się odblokować bez wymiany na nowy, to zobacz czy ta guma nie miała robionej dziury i czy nie była zaklejona silikonem to widać na pierwszy rzut oka :wink: