Peugeot XP6 Supermoto

Witam.

KRÓTKO

Tuning mechaniczny: cylinder 70ccm Power Force, wał Top Racing Race HQ,większa dysza,wywalone blokady oczywiście:D, przełożenie trochę bardziej na prędkośc (13/50) ale i tak ma ogrom mocy i na przód kupie więcej zębów,

Tuning optyczny: kopniak TNT,carbonowe migacze i lusterka a’la F1,fajnie wyglądający łańcuch IGN (“złoty”)

[hide:07531d1143]Forum znam od kilku lat, jednak dopiero teraz naszła mnie ochota aby przedstawić wam moje aktualne moto i poczytać wasze sugestie na jego temat. xD a więc jest to Peugeot Xp6 Supermoto rocznik 2007, przebieg 7500 (w tym moje 4500). Moto póki co jest seryjny jedyną tuningową rzeczą jest kopniak TNT :] Moto odblokowany,oczywiscie oprócz wydechu którego nie ma sensu rozbierać bo i tak efekt będzie mizerny?:DD Na jesień planuje w nim jakiś tuning w celu zwiększenia mocy /aktualnie z optymalnym przełożeniem leci 89 wg. cyfrowego licznika i nie brakuje mu mocy jednak chciałbym aby lepiej się wkręcał na wyższych biegach.
To tyle póki co, poradźcie co mogę zmienić nie tylko z mechaniki ale i z optyki jakimiś niedużymi kosztami:)[/hide:07531d1143]

Foto cylka:


I foto moto dzień przed założeniem cyla (katowanko na śniegu xDD)

SORKI ZA KIEPSKIE FOTY NIEBAWEM WSTAWIE NOWE AKTUALNE (MOTO ZOSTAŁO TROCHE DOPIESZCZONE:DD) KOMENTUJCIE

Może jednak odblokujesz ten wydech ?
Ja bym rozbierał ; )

ja bym zmieńil na sportowy cły wydech :slight_smile:

Wiesz co nie oplaca się odblokowywac… Od razu wsadz caly ukl. wydechowz np hebo lub tecnigasa. Na 2 focie widzę speeda 1 :smiley: Jaki to juz zadki widok :PP A ogolnia ladne SM Ale szczerze to bym zmieńil tylni błotnik z lampa np na jakiegos polisporta z malutka lampa led, mini kierunki, i przednia owiewke bo ta moim zdaniem jest Feee :slight_smile:

Danielson a możesz mi podać namiary na jakiś fajny tylni błotnik z lampą od razu bo nie mogę nic wyczaić :slight_smile:
wydech już był rozbierany w celu wyczyszczenia i w kolanku jest dość duża zwężka należałoby to rozwiercić a w końcówce wydechu to już w ogóle nie wiem co wywalić bo tam jest jedna wąska rurka, która prowadzi od dyfuzora i 4 takie większe, które chyba tłumą hałas to nie wiem boje się, że jak to wszystko bym wywalił to by gorzej szedł z niskich obrotów no i ten hałas xD co mówicie?

Z niskich jak zakladasz sportowy np to nie jedzie prawie wcale ale od 8 jest bestia :d allegro.pl/motoryzacja/części motocyklowe/szukaj “polisport” i popatrz :))

właśnie ide na drag z full odblokowaną tzrką zobaczymy co z tego wyjdzie :DD

Widzę że kolega niedaleko mnie :D, no tylni błotnik zmień z lampą razem, a przednia owiewka jest spoko :smiley: Jaki masz licznik jeśli mogę spytać? Jeżeli taki jak w DT to wyślesz mi fotkę z ustawieniamiż :stuck_out_tongue:

Właśnie przednia lampa jest w pytke :wink: Bym se zamontował taką do DT ale kasy nie ma :stuck_out_tongue:

mam licznik bardzo prosty do 80km/h normalny taki jak w XR6 rieju itp… nie zaden cyfrowy :DD właśnie wygralem na 1/4 mili z tzrka, która ma przełozenie typowo na prędkość i jest full odblokowana xD nie ma to jak lekkie sprzęgło mateuszpasiu odezwij się do mnie na gg :mrgreen: przednia lampa jest niby oryginalna ale na spodzie napisane jest POLISPORT także nie wiem:DD wszystkie xp6 takie mają

Ooo ostrów. Od września będę tamdo szkoły jeździł. Dokładnie to do zapu.
Peżo ładny. Może kiedyś sobie takiego sprawie. Kup jakś wydech, może conti albo metrakita.

zespół szkół technicznych ziomek :smiley: /ja tam ide za rok/94rok:DD pozdro dla krotka latamy do was na basen

Ogarnij normalnie tekst, a nie jakieś latające litery człowieku! :roll:

spokojna twoja rozczochrana :DD

RudY napisał:

Właśnie przednia lampa jest w pytke ;)

Piles chyba :D xD mi się nie widzi za ch.uja

Ladna jest, za to tylna jest fuuuu

A właśnie ze poprę Rudego bo ta lampa wymiata :sunglasses:

przednia jest elegancka:P nie wiem co do niej macie na pewno ładniejsza niż w sendzie:DD za to tylna jest feeee i nie wiem co by tam założyć??

Wywal tą i kup diodową taką małą jak jest np. w TZR’kach

NIE ! Sendy nic nie pobije ! I mi tu nie wmówisz :wink:
A tył tak jak Danielson mówił …

Danielson napisał:

Ale szczerze to bym zmieńil tylni błotnik z lampa np na jakiegos polisporta z malutka lampa led