Peugeot Jet Force (C-tech) By kilerek997 ;)

Gdzie kupiłeś paski na koła ?

ostry0996, Kpisz xD Na allegro jest tego pełno chyba w dziale “tuning”:stuck_out_tongue: Fajny JetForce i oby tak dalej.

Witam was serdecznie :slight_smile:

Czas na reaktywacje i przedstawienie kolejnych etapów mego “workloga”

A więc. dziś przyszła do mnie paczuszka na którą tak długo czekałem a mianowicie:

- Polini Aluminium 70cc Mid-race
- Filtr Stage 6 Double Layer
- Króciec pod Dell’Orto













W nastepnym tygodniu spodziewam się gaźniczka Dell Orto 19mm i po dotarciu tego cylka, będę chyba zamawiał jakiś wał… fotki zamiećszczę jak tylko przyjdą owe rzeczy :wink:

19mm ? Nie za mały ? :}

To poczekaj trochę i za jednym razem wał zmień ja tak jeździłem na seryjnym wale gdy miałem mid race to nie była jazda ;/ lepiej od razu kupić wał i mieć spokój

RudY napisał:

19mm ? Nie za mały ? :}



Dobry będzie 19mm choc ja osobiscie bym dal tu 21mm :P

Kilerek997 a wydech zmieniaszł? Bo ZX'a to ja tu nie widzę przy tym setupie :P

Już i tak mi będzie palił jak smok więc zostałem przy 19mm :stuck_out_tongue:

A co do wału, to i tak zanim dotre itp to pojeżdze na serii, tym bardziej że skuter prawie nówka to mogę dać mu trochę ognia :stuck_out_tongue:

Najpier wał zmień, po co od nowa cylinder sciagac i zmieniac wał ?? Zrob raz a porządnie a nie takie pierdolenie :stuck_out_tongue: Alu to się dociera 200-300KM ktore zrobisz w 3 dni :stuck_out_tongue:

Hehe jak dobrze pójdzie to nawet w 1 :stuck_out_tongue: Ale wiesz, nawet nie wiem czy zmeiniać ten wał tak od razu, myśle moze na serii polatać, a wał wymienić jakos na wakacje dopiero :slight_smile:

wymień teraz ten wał … kup jakiś tani za 400zł albo i mniej i będzie miodzio…
A tak z ciekawości to gdzie zamówiłeś ten cyl …? to może ja bym do swojego też zamówił

Ja bym wsadzil tu Top Racing HQ

Też właśnie nad tym wałem myślałem bo jest najtańszy… ale i tak już słąbo z kasą…

A cylinder zamówiłem na niemieckiej stronce scooterkingz, gdzie zaoszczędziłem ze 150 zł :slight_smile:

Jak go wmontuje pochwale się jak chodzi…:stuck_out_tongue:

I ile ci wyszło za cylinder wraz z przesyłką ile tam w ogóle kosztuje przesyłka ?

SiWy napisał:

Ja bym wsadzil tu Top Racing HQ


Też miałem ten wał na myśli :stuck_out_tongue:

Przesyłka to raptem 15 zł :slight_smile:

A za cylinder zapłaciłem 860zł (ten sam na mielochu 970zł) + droższa przesyłka, więc zaoszczędziłem całkiem całkiem :stuck_out_tongue:

na serio wymień wał a jak kasy nie masz to sobie uzbieraj i wtedy se wszystko za jednym machnięciem wsadzisz będzie git :slight_smile: