Peugeot Django 125 tuning

Aha, czyli wiecej paliwa za sprawą dłuższego otwarcia wtryskiwacza, a nie większego ciśnienia, apropo tej Yamahy 125, moj się kręci też do 9000tys rpm, prawie, bo do 8800rpm, a przy tych 114km/h możliwe że i 8900 czy 9000tys wykrecił, szkoda że nie zczytałem danych z komputera pokładowego, zapisuje mi odczyty ze wszystkich czujników, i fajnie to na wykresach można później zanalizować.

wiem że sie kręci. tylko już silnik tam puchnie a w MT nie do tego MT nie ma strat w CVT. Osobiście nie wierze że jesteś w stanie objechać zdrową yamahe MT125 i że osiągnie więcej jak 100km/h po wielkiej walce - i to tylko dlatego że ratuje go stosunkowo niska masa. 110 jest dla 11KM CVT poza zasięgiem wg mnie

Normalną nie dam rady bo ma vmax 130 albo 140 ale tamtą się udało, jak będzie dzień bez deszczu to jadę zrobić test z gps na obwodnicę.

To jaki vmax obstawiasz według GPS?

95-100. 105 by mnie zaskoczyło. Okolice 92-93km/h jako max mnie cale nie zdziwią

Witam,

Co do tuningo Django 125. Mam Django 125 2018 na wtrysku. Nowy salon PL. Udalo mi sie kupic silnik 150tke nowy od Django. Zamienilem. Wazne jest by podmienic ECU/ten modul na przepustnicy. W 125tce ma oznaczenie Z75 a w 150 Z4A . Oznaczenie jaki modul jest napisane farba na silniku pod filtrem powietrza. Jak podmienisz cylinder i zostaniesz z modulem na przepustnicy ze 125 to silnik zapali ,ale nie wejdzie na obroty. Jest poprostu mapa dawki paliwa inna ( info bierze z lambdy ). Musi byc komplet Z4A silnik i modul ECU. Co do osiagow to jest wyrazny wzrost mocy przy jezdzie na wzniesieniu. 150tka potrafi utrzymac predkosc 80 km/h na wzniesieniu . To najwieksza zaleta tego upgradu. Jest wiekszy moment obrotowy przy nizszych obrotach. 150tka ma ten moment przy 6000 a 125 przy 7000 ( i to mniejszy ).