Pęknięte/urwane zaczepy od malaguti f10

Jak można skleić urwane zaczepy od czachy od malagi f10.?
[jak będą potrzebne zdjęcia to wyśle na gg]

nie ten dział , to do motorowerów a nie maxi

czacha na trytytki najlepiej spiąć
, bo to zaczepy jak nawet pospawasz , są specialne miejsca gdzie spawaja plastik to i tak długo nie , poscinie chyba ze będziesz jeździł po szfabskich drogach :slight_smile:

kolega spawał błotnik w yz 125, no to niby się trzyma, ale to wygląda jakby wpuścić kleju na gorąco w tą szczelinę po pęknięciu.

wrona, Ale jak na te trytytki.? bo niektóre zaczepy są urwane przy samej czaszy.? [mogę wysłać zdjęcia na gg bo nie wiem jak tutaj wstawić zdjęcie]

wstawiasz pomiędzy

zrób małe dziórki w czaszy i na około i puść przez te dziórke od śruby , nie wiem jak to opisać …

Czyli trzeba przewiercić czasze na wylot.?

[a z tym zdjęciem to normalnie tam gdzie się pisze wiadomość, czy tam gdzie jest dodaj odnośnik.?]

[ Dodano: 11-06-2011, 10:08 ]
Mam jeszcze 2 pytania.

Czy wydech LeoVince ZX z kolankiem pod kontem ok 45’ [czyli np. taki jak w gilerze]
będzie pasował do silnika leżącego, tzn chodzi mi o to czy jeżeli koniec wydechu podniósł by tak do góry że przy cylku by było tak już do dokręcenia.?

Czy warto kupić chiński cylinder 70ccm.?

[pisze tutaj bo nie chce otwierać nowego tematu]

pnek482 napisał:

[a z tym zdjęciem to normalnie tam gdzie się pisze wiadomość, czy tam gdzie jest dodaj odnośnik.?]


Wrzucasz na jakiś hosting - np. imageshack i stamtąd bierzesz link do zdjęcia i go wrzucasz do :)

Co do wydechu:
Wątpie, że będzie pasował tak jak ma pasować.
Może i by jakoś wlazło ale na pewno nie było by to dobrze zrobione, a mogło by wyrwać szpilki od wydechu przy cylindrze.

pnek482 napisał:

Czy warto kupić chiński cylinder 70ccm.?


Osobiście nie polecam.

A jak by dobrze zamocował ten wydech to też nie da rady.?

powiem ci tak jak dobrze zamocujesz wydech to niepowyrywa ci szpil :slight_smile: tylko musisz go sztywko przymocować i pamietaj że do karteru silnika a nie do ramy , bo widzialem już takich asiorów

co d chińskich 70 , są chińskie i chińskie , te takie komplety po 100 zł to od razu se odpuść , to będzei chodziło gorzej niż seria , ale można kupić nie raz cos fajnego za niezłe piniedze , jakieś ala powerforcy itp

Bierz chińską 70 za cenę tych 100-130 zł … jeżeli dobrze dotrzesz, będziesz lał dobry olej to będzie chodziło miło !!.. Takie cylki trzeba dobrze pięlęgnować za młodu żeby później dobrze służyły

Bo z tym wydechem to nie wiem czy czasem nie będzie za wysoko i nie będzie dotykał plastiku.
Bo mam właśnie do kupienia LeoVinca TT za 55zł ale bez końcówki ale na 100% będzie pasował do silnika, i jeszcze ZX za 70zł ale właśnie z tym innym kolankiem i nie wiem który lepszy.

zx nie co lepszy od tt ale wolałbym jakis niekombinowany wydech

A wracając do czachy. To trzeba przewiercić czache na wylot i do okoła puścić opaske.?

[ Dodano: 11-06-2011, 21:49 ]
czyli radzisz tt.?
tylko ten wydech nie ma końcówki, czy będą przez to gorsze osiągi.?

A wracając do czachy. To trzeba przewiercić czache na wylot i do okoła puścić opaske.?



tak

tylko ten wydech nie ma końcówki, czy będą przez to gorsze osiągi.?



nie ale będzie niemiłosiernie głośno nakurwiał :)

Kolega jeździł Yasuni Z bez końcówki i aż tak głośno nie było, tylko delikatnie głośniej.

[ Dodano: 12-06-2011, 10:37 ]
A nie ma innego sposobu na te zaczepy od czachy.?

pnek482 napisał:

A nie ma innego sposobu na te zaczepy od czachy.?



spawanie albo trytytki co ty chcesz tu innego wymyślić ? :roll:

w sumnie wiesz możesz se go całego tasmą obkleić i też będzie zajebiscie ...

<spam>
Ale szkotem ! Szkot jest lansiarski :smiley:
</spam>

a żywicą nie da rady.?

jaaa 18 postów o urwanych zaczepach w czaszy …


pnek482 napisał:

a żywicą nie da rady.?



skoro spawane zaczepy nie sa zbyt solidne to pomyśl … jak długo ci żywica wytrzyma