Paliwo

siema… mam takie pytanie:
czy cos się stanie jak do Daelima SG125F (czterosuw) zamiast PB95 wlalbym PB98 ?

Haha jakie pytanie :slight_smile:
Oczywiście, że nic się nie stanie !

nie nic się nie stanie choć lepiej lać takie paliwo jakie zaleca producent.

pytam, bo slyszalem ze podobno skuter będzie wtedy bardziej zrywniejszy itp. a nie chcialem tankowac Pb98 zeby go potem ze stacji do domu nie pchac… dzieki wielkie za odp…

Pawełek napisał:

nie chcialem tankowac Pb98 zeby go potem ze stacji do domu nie pchac


dlaczegoś
jak ja zaleje 98 to nawet nie czuje zmiany. a silnik to musiałby być strasznie wrażliwy na jakiekolwiek zmiany żeby coś się mu stało ;)

zależy od skutera. ja nie czuje różnicy między 98 a 98 ani nawet v-power.
u niektórych podobno jest poprawa.
spróbować możesz, nic się złego nie stanie o ile ropy nie zalejesz xD

Mafioz napisał:

o ile ropy nie zalejesz xD


ropa jest dla preclóf, prawdziwy hardkor to gazu zatankuje [jak mu się uda] xD
dobra ale koniec spamu :D


Wszystko wyjaśnione, papa! :-P

Co do tych paliw sportowych, to badania na hamowni pokazały wzrost osiągów samochodu o 1KM, tyle że błąd pomiarowy mieści się w granicach 1,5KM…

lej 95 to sobie zaoszczędzisz na paliwie sporo… nie widzę opłacalności lania do 50ccm 98 bo wzrost jaki może być albo wcale albo o 1km/h :stuck_out_tongue:

ja raz zalałem do Stalkera 98 to odczułem jakieś dziwne wrażenie xd jakby słabszy był czy cuś :D. w ogóle na 95 lepiej szedł :stuck_out_tongue_winking_eye:

To jest 125ccm, a nie 50 :wink:
Ale reszta zdania się zgadza

Adverion napisał:

wzrost jaki może być albo wcale albo o 1km/h :stuck_out_tongue:

no to mój błąd ale tutaj tez minimalny wzrost właśnie będzie a dużo więcej kasy się zaoszczędzi … chociaż ja osobiście leje 98… jakoś tak zacząłem i leje … ale sam nie wiem po co i chyba zmieńię
Chociaż są wyjątki
BO kolega miał komara i jak zalał 95 to w ogóle słaby był jak nie wiem co a jak 98 to całkowicie inna bajka :smiley:

Jak nie widać różnicy to po co przepłacać :wink: Dobra … Spamowisko się tu robi już - ZAMYKAAAM !