OT ŚLĄSKI!

Dobra nie spamujcie za ostro, bo nas wygonią :D

Ja spadam lulu, męczą te święta okropnie...

To co, jutro w tym samym miejscu się widzimy...

Cya

Qaz - spoko , lecz oczekuję małej pomocy z twojej strony - co ty na to ? ; D.
Myślę, że zajmę się tym po Częstochowie - pierwszej większej ' podróży ' na escee ;-).

kiedy wg Cz-wa jest ?

oooo, to widzę, że w Czewie się większą grupą spotykamy? ;D

Ja jadę 8nastego
Piotrek - no , oby !

zebym mial czym jechac to bym wpadl chocby na maly spocik ; <

W niedzielę lecisz? Mi by raczej bardziej sobota odpowiadała...
Tzn w sumie to i tak tam będę nocował, więc nie problem.

Patryk, możesz na mnie polegać jak na Zawiszy;D napiszemy razem;) dostałeś instrukcje pocztą??

Ja na Jasną Górę się raczej nie wybiore, ale na Anabergu bede na 95%

No, ja niedziela , chyba, że będzie $$, to w dwa dni ;-)
Qaz- nie , jeszcze nie .
Jutro się okaże co z kasą , zadzwonie wkońcu do tego ziomka, oby przyszła, bo aż mi głupio .

Jak kasa będzie jeszcze w tym tygodniu to będzie elegante bo kask chce kupić;D
Naxa f8 albo Shiro, ale nie pamiętam oznaczenia.
Naxa wydaje się solidniejsza, po za tym ma blende przeciwsłoneczną- ponoć super sprawa.

Ja jeżdżę w MT Helmets (model MX-3). Firma mało znana w Polsce, jednak w kaskach tej firmy śmiga ktoś w dakarze i w motogp w 125cc również.

Ku**aaaa! ;/
Sorry panowie, ale to jest jedyne słowo, które w pełni oddaje całokształt mojego dzisiejszego dnia o.O
Jeszcze miałem jakieś problemy przy rejestracji. Wam też włączały się jakieś strony przy uzupełnianiu pól?

Jakoś szaro tu...

Tak, tak, dzisiaj jestem imoł i właśnie tnę się nowymi żyletkami Polsilvera.

Ja w poczciwym , aczkolwiek dosyć chwalonym Lazerku LZ6 .
Teraz będę się rozglądał za jakąś szybką do niego ;-) .
Jacek - kurczę , oby ! oby ! . Zrobię wszystko co w mej mocy ;-).

Ja mam tego Lazera Lz6, fajny kask, ale nie powyżej 80km/h, wtedy już się robi w nim głośno, i nawet jeśli mam słuchawki douszne to ten hałas jest dość uciążliwy.

Ner, "policz do trzech i wkurwienie obróć w śmiech" ;D

Ej, ziomek, tzn. Leszek - zrób żeby wyświetlały się obrazki w podpisach, jeżeli da się w ogóle zrobić coś takiego.

Qaz- możliwe, lecz ja i tak nie jeżdżę powyżej 80km/h.
Przeważnie 60 km/h, 70 to taki w sumie max ;-) , no od czasu do czasu troszkę przyciśnę, ale to na dosłownie parę sekund .
Jacku , nie chciałbym Ci zwracać uwagi , lecz edytuj posty ;-) - uwaga z czystej sympatii , nie róbmy syfu na nowym 4um ;-).

Już się ogarniam, Prezesie nr 2 ;D

Co do podpisów to już można je edytować z pozycji ustawień profilu. Właśnie są wdrażane inne nowe opcje. Chwilka cierpliwości. Mogą zaistnieć niedogodności.

Jacku nie , nie , nie żebym się wywyższał czy cuś , tylko tak poprostu zachowajmy porządek jako porządni userzy, nie prawdaż ? ;>.
Jeżeli moja uwaga w jaki kolwiek sposób uraziła Cię czy coś, to przepraszam ;-) .