Opona do roxa michelin aka. Pirelli

Nie wiem co wybrać, obie to różnica kilku złotych.

Michelin PILOT SPORT
Do łatania cena 65zł:



PIRELLI EVO22
79zł Nie łatana sprawna:



Stan bieżnika obu to różnica ja wiem kilku kartek do drukarki xD

obie mają okolo 5mm


Oponka pod stunt. Nazwą i tym że nie do klejenia bardziej pasuje mi pirelli, ale jakie są odczucia użytkowników?

Weź nie łataną kilka pln’ów dołozysz a będzeisz miał pewność ze wszystko jest ok. Ja jak miałem przebitą opone to kolesię z servisu mi powiedzieli ze te opony skuterówe są kijowe do łatania i ze większych dziór się nie da załatać a jak załatali to po kilku tygodniach zaczeło zchodzić powietrze z niej.

to kijowy serwis …

wrona napisał:


to kijowy serwis ....


No właśnie.. :-P

Ja bym brał Pirelli bo nie łatana zawsze pewniejsza :-P Chociaż ładniejsze są Piloty ;-)

Bierz michelin pilot sport jedna z najlepszych opon jaka jest :slight_smile: i co z tego że do łatania to jest groszowa sprawa mój kumpel ma oponę łatano zrobił 10 k przebiegu i jest git palił gumę itp i nic się nie dzieje :wink:

w sumie tyle łatania co tam jest to … ;p
nie odczujesz na niczym ;p
gdyby było pęknięcie to bym się zastanawiał czy brać do łatania ale taka dziurka mała to raczej nie ucierpi opona na wytrzymałości po dobrym załataniu

Ją już 3 razy latałem opony tzn zawoziłem do wulkanizacji zrobili prawie za darmo i nie nażekam wszystko jest super
I brał bym michelin

ja tez bym bral pilota sporta bo mam takie opony w xr6 i jakby mnie bylo stac to bym znowu takie zalozyl :slight_smile: kleja się jak wsciekle do asfaltu :wink:

Pilot sporta sam w runnerce miałem. Uślizgów nie łapał ale jak się pali gume to szybko się konczy opona :frowning: Trzymała jezdni się naprawwde super. POlecam

Wino napisał:

jak się pali gume to szybko się konczy opona :(



potwierdzam xD tylnia juz rok temu wyladowala w koszu :D

No bo logiczne, że jak jest LEPSIEJSZA opona (czyt. taka co się bardziej trzyma drogi) to one szybciej schodza … a tym bardziej przy paleniu ; d

tak wiemy o tym nasz drogi rudy mentorze :stuck_out_tongue:

KruczeK napisał:

drogi rudy mentorze :P


Jak ktoś chce złożyć dar to pisać na PW o numer konta :)

@Topic
No to co płaczecie jak wiecie :p

nie placzemy tylko cieszymy ze się dymi :smiley: prawda wino ? xD

Psójecie motóry ;{

KONIEC SPAMU ! Głupi admin :stuck_out_tongue:

KruczeK napisał:

nie placzemy tylko cieszymy ze się dymi :D prawda wino ? xD

Prawda prawda :D TYlko ja moja z 4 razy paliłem i drucior wyszedł xD ;(




z mojej tyle zostalo :slight_smile:

Eee, to ja lepiej :smiley:

A Tu jeszcze u poprzedniego wlasciciela

Fajnie się spamuje no nie ? :smiley:

KruczeK weź to wywal i zamknij ten temat albo wywal tylko te posty :stuck_out_tongue:

i tak juz jest wszystko powiedziane wiec zamknac mogę :stuck_out_tongue:
aby powiem jeszcze ze u mnie srodek się nei spalil bo mialem dziure i nie bylo powietrza i spalily się boki :stuck_out_tongue: zobaczcie sobie jakie sa spalone brzegi opony :stuck_out_tongue:




zamykam bo sam spam :573: :573: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: