Opinie: Przegląd: Przygotuj skuter do sezonu

Kisiu może nie będzie tak źle,mam dla Ciebie radę,kup żonie drugi skuter tak jak ja kupiłem swojej i nie będzie gadała,a we dwoje zawsze raźniej jeździć :slight_smile:

Witam serdecznie!Ja z innej beczki.Mam całkiem nowy skut,tak że te zaklęcia mnie nie dotyczą. Chciał bym bardziej poszerzyć temat.Mianowicie -chcę się przygotować do sezonu turystycznego, w tym celu będzie przydatna mi nawigacja.Mam i używam ją w samochodzie.Chcę również by była przydatna w moim skuterku.W tym celu muszę zainstalować gniazdo zapalniczki.Kupiłem już takie.Problem polega na tym,że nie bardzo wiem gdzie go podpiąć? Zwracam się do Was może ktoś mi doradzi. Z góry dzięki bardzo…

rumank11 pytaj na forum,a nie tu. http://www.skuterowo.com/forums/topic/gniazdo-usb-w-skuterze#post-19494

Na śląsku brak śniegu… +2 *C trochę zimno, ale całkiem przyjemnie… Zaliczyłem miłą przejażdżkę w marcu…

HugoBoss nie bądz taki do przodu, bo przez kierownicę przelecisz!!!. Temat brzmi “Przygotuj skuter do sezonu”!.Czyż mój temat to nie jest na temat?! Powiedz lepiej,że się na elektryce nie znasz to Ci wybaczę.Pozdro…

Jak masz miernik elektroniczny i chce Ci się bawić to w schowku na rękawiczki zrób gniazdko. Blisko schowka jest stacyjka z której można czerpać prąd. Trzeba tylko przy kostce odchodzącej od niej sprawdzić które kable to plus a które minus po włączeniu zapłonu. Oczywiście przy wyłączonym zapłonie nie może być napięcia. Prostsza metoda to podłączenie do akumulatora i wyprowadzenie gniazdka w schowku pod siedzeniem, tylko wtedy kabel od nawigacji zwisa od siedzenia do kierownicy. Przetestowałem obie metody i obie są ok: http://tnij.org/gniazdogps :wink:

Ja będę robił gniazdko zapalniczki. Może do czegoś się przyda. Hugo, moja żona woli coś co ma cztery koła. Zresztą z dzieckiem nawet nie miałaby czasu ani możliwości jeździć. Zresztą w jednej ani drugiej rodzinie nikt nie jest przekonany do jednośladów, a ja muszę się jakoś bronić:-)

MichałWujak dzięki Ci bardzo.Dodam tylko jeszcze,że właśnie i po odpowiedzi mozna poznać inteligientnego człowieka.Pozdro…

rumank11 czy Ty coś insynuujesz?

Z góry uprasza się o załatwianie osobistych porachunków na PW ;).

Dla mnie pojęcie początku i końca sezonu jest obce,ja po prostu cały rok korzystam z usług mojego kochanego jednośladowego “osiołka”.Tak oto u mnie przedstawia się sprawa miłości do jednośladów i z uśmiechem politowania czytam niektóre szumne wiosenne tytuły na motocyklowych portalach że “…czas sezon zacząć…” itd itp.I tak jestem zmuszony do tego żeby mój jedyny środek transportu zawsze był w stanie bezpiecznie i niezawodnie dowieść mnie do celu i powrócić.AMEN.

Z jednej strony oczywiście słowa uznania w Twoją stronę darioone, że latasz cały rok na skuterze - ale z drugiej strony czy Twoja miłość do jednośladu byłaby taka silna gdybyś posiadał dodatkowo "puszkę" ?

no i zabiłeś mu ćwieka :P

To nie było celowe - po prostu sam sprowokował pytanie :p