Opinie: Junak 123: 1561 km w dwie strony

Leszek… masz racje ja mieszkam koło Gdyni i jak bym ustępował każdemu pieszemu stojącemu na chodniku to 15 kilometrów jakie mam do pokonania do pracy zrobił bym w ok 2 dni. pozdrawiam

6 minut 15 sekund filmu - autor filmu "wyprzedza na trzeciego, spychając nieomal jadące auto z naprzeciwka na barierę ochronną". Gdyby ktoś ten film przesłał na Policję, gość by dostał niezły mandat.
I tutaj prośba do moderatora strony - kontrowersyjna jazda autora filmu, nie może i nie powinna stanowić wzoru do naśladowania dla innych, a szczególnie dla osób które odwiedzają stronę skuterowo.com
Przyzwolenie na publikowanie takich filmów, rzutuje negatywnie na cały portal. Niezmiernie ważne jest to w sytuacji, gdy zdecydowanie największą grupą stałych bywalców portalu są młodzi ludzie.

Pozdrawiam, Bernard z Zabrza.

benepke@ Nie wyprzedzam na trzeciego tylko byłem w trakcie manewru. Gdzieś jeszcze jakieś wykroczenia z którymi trzeba lecieć na policje bo pirat na drodze? Leciutko przesadzasz.

Bazyli napisał:

benepke@ Nie wyprzedzam na trzeciego tylko byłem w trakcie manewru. Gdzieś jeszcze jakieś wykroczenia z którymi trzeba lecieć na policje bo pirat na drodze? Leciutko przesadzasz.

Chłopie, weź się nie kompromituj! Zepchnąłeś nadjeżdżające z naprzeciwka auto prawie do rowu!
Ty masz jakieś uprawnienia wogóle? To co, kierowca jadący z naprzeciwka powinien Ci ustąpić, bo ty byłeś w trakcie manewru!
Wiesz na czym polega manewr wyprzedzania i kiedy można go wykonać?
Twoje słowa utwierdziły mnie jedynie w przekonaniu, że prośba do moderatora o usunięcie filmu jest jak najbardziej zasadna.
Nie wyobrażam sobie, by stało się inaczej.
A ze swej strony, oszczędzę sobie jałowej polemiki z autorem filmu. Bo ktoś, kto rażąco narusza przepisy ruchu drogowego, stwarza realne zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego nie może i nie powinien publicznie takich zachowań propagować.
Dziwię się jedynie importerowi motocykla, na którym autor filmu popełnia wykroczenie, że utożsamia się z takim zachowaniem osoby sponsorowanej.

6 minuta, 17 sekunda filmu (też to zauważyłem) - gość na motorku wyprzedza na "trzeciego" - masakra! Ale agent :-)