Opinie: Jak znaleźć dobry warsztat motocyklowy? Czy polscy mechanicy to wyłącznie kanciarze?

No wiesz... jakaś różnica jednak jest. Jak okrada Cię mechanik, to możesz poskarżyć się właścicielowi warsztatu i o ile zależy mu na swojej marce, to jakoś zareaguje. Ja okrada Cię warsztat... to trzeba stamtąd uciekać... i ostrzec innych... ;)))

Kurde ostrzegł bym ale mam u nich 20% rabatu na części:D

No właśnie... ten rabat odbierają sobie u innych... ;)))

Cóż. Miejmy nadzieję, że w dobie obecnego obiegu informacji takie zjawiska będą coraz rzadziej. Kojarzę gdzieś z internetów pewien trolling jak podstawili jako nieświadomego kierowcę kobietę (spec mechanik pojazdowy) na zrobienie tej samej czynności do paru różnych warsztatów. Rezultaty były typowe podobnie jak reakcja speców z warsztatu ;-)

Ja trzymam się od dawien dawna jednej zasady: Chcesz mieć zrobione dobrze? Zrób to sam.. Póki co nie zawiodła mnie ta metoda, i zawsze wiem jak jest zrobione (bo we własnej budzie się nie s…). Oddawanie pojazdu na wymianę oleju to wg. mnie totalny bezsens i szukanie kłopotów na własna prośbę. Co to - nie umieją ludzie odkręcić korka, spuścić oleju, zakręcić i wlać nowego? No bez przesady! >:-( . Herbatę do kubka tez mu mechanicy nalewają?! Tankują też przy pomocy innych??? W życiu jeszcze nie oddałem swojego pojazdu do wymiany oleju. A mechanikom po prostu już (tzn. od kilkudziesięciu lat) nie wierzę, bo to jedna zorganizowana sitwa z wyjątkami które nie wiadomo gdzie są; wystarczy obejrzeć TVN-Turbo i program Będzie Pan zadowolony. Nie dość że źle robią, to jeszcze mają w d… powierzony pojazd i do tego drą z kasy ile wlezie. Wku.wia mnie tylko jedno: własnie to co podano w temacie: (dane do wiadomości redakcji). Zamiast to zwalczać i piętnować podając dane, to każdy zasłania twarz, nazwę zakładu i do wiadomości redakcji. Jak wiadomo że kręcą wałki, to trzeba to nagłaśniać a nie zamiatać pod dywan i potem miałczeć i narzekać że jest źle i wszędzie kantują. Walczcie z tym a nie tylko mówcie! Skoro można podawać warsztaty które się poleca bo dobrze robią, to czemu nie można podawać tych którzy walą w ch… i tną nas wszystkich na kasie. Kiedy to wreszcie się zmieni!!!

Niestety jest tak że dobry uczciwy mechanik to biedny mechanik i co raz ich mniej:)

Bo, tak po prawdzie MECHANIK jest tylko jeden... ;)))

Echh… pamiętam jak w pewnym warsztacie w Płocku był mechanik co przykręcał śruby młotkiem :smiley:

http://m.filmweb.pl/film/Mechanik%3A+Prawo+zemsty-2011-270617
Jak matka...? :-)))

No, prawie... Powierzyć ukochany skuter jakiemuś... mechanikowi...
Tylko MECHANIK!!! ;)))

pustelnig napisał:

Echh... pamiętam jak w pewnym warsztacie w Płocku był mechanik co przykręcał śruby młotkiem :D

Za pewne pan mechanik używał klucza udarowego [to nie jest żart]
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ2JPpWlES61Zself4C9vmTB1x5UZjkf_broFtCunsV-ZOI1eiEmg

Metoda klucza łupanego, okres prepneumatyczny...? :-)))