Opinie: Blokady w skuterach: Cała wiedza

witam mam pytanie czy ktoś wie gdzie są blokady Romet 767 2t 2010 prosze o pomoc gg633242

Jak usunąć Zablokuj prędkość Junak 903? Wyślij mi e-mail: GrossVA2011@gmail.com

dWaWiDv500 hehe :slight_smile: ciekawe bo mój router też wyciąga na prostej 50 a blokada 45 :slight_smile: Mam się obawiać skoro tak wyciąga?

Nie wszystko takie piękne i proste. Ostatnio walczę z koyotem, który nie posiada ani blokady na wario, ani na fitlrach, ani na wydechu,ani na Cdi ani na gaźniku ani na dzwonie ani nigdzie indziej a mimo to leci 45-max 50 km /h mało tego to zauważyłem, że po zdjęciu okragłego korka z filtra powietrza jedzie jeszcze gorzej jakby miał za dużo powietrza, i to przy zdjętym całkowicie wydechu.

Mam pytanie, posiadam Kawasaki J300, oraz posiadam prawo jazdy kategorii A. Pytanie moje brzmi czy po zdjęciu blokad i przekroczeniu prędkości 45km/h, mogą spotkać mnie jakieś nieprzyjemności prawnne?

Rozumiem, że to jest wersja 50ccm... Niestety mogą. Co prawda nie będzie Cię dotyczył zarzut kierowania pojazdem bez wymaganych uprawnień, ale będziesz się poruszał pojazdem nie spełniającym ustawowych wymogów dla motorowerów, a jednocześnie będący zarejestrowany jako motorower (jak rozumiem).
W przypadku zatrzymania przez policję (np. po przekroczeniu dozwolonej prędkości), zostanie zatrzymany dowód rejestracyjny, a skuter zostanie skierowany na ponowny przegląd...
W razie wypadku... ubezpieczyciel może się wyłgać od wypłaty ubezpieczenia i wszystkie ewentualne szkody pokrywasz z własnej kieszeni...
Poza tym... Chyba większość 50-tek w naszym kraju ma ten sam problem... ;)))

grumek napisał:

Mam pytanie, posiadam Kawasaki J300, oraz posiadam prawo jazdy kategorii A. Pytanie moje brzmi czy po zdjęciu blokad i przekroczeniu prędkości 45km/h, mogą spotkać mnie jakieś nieprzyjemności prawnne?

Ja jeszcze kawasaki j300 co ma 50ccm nie widzialem tylko 300ccm i 28KM

Bo tu są dwie kwestie... Kolega pochwalił się, że ma Kawasaki 300-tkę i przy okazji zapytał, czy może też pomykać odblokowanym skuterem... :D