Ograniczenia dla ,, Absolutni nowicjusze "

Pierwsze pytanie Kruczuś , czy jest opcja żeby owym nowicjuszom zablokować dostęp do giełdy i Organizacjiż? bo często się zdarza że nowi wpadaja i robią reklamy bądz piszą ogłoszenia a potem nigdy się już tu nie zjawiają albo plują się pół dnia czemu ich temat leży w koszu , i w ogóle co myśli o tym reszta

Agree !

Do giełdy ja bym nie dawał ograniczeń bo jeśli da ciekawą rzecz której ktoś poszukuje i da kontakt do siebie to chyba na korzyść …
Ale co do tych reklam to się zgodzę

Co do nowicjuszy to ja myślę że jest tyle modów, że w zupełności sobie poradzą, a w szczególności niewyżyty wrona, który wszystkich tępi. Jak się modom nie podoba, że nowicjusze mają za dużo praw, to sami ich pilnujcie, usuwajcie reklamy.

O i jeszcze Kowalowi trza dostęp do połowy forum zabrać :slight_smile:

Z tego co mi wiadomo to da się tak zrobić. I to bd dobry pomysł bo niektórzy zakładają konto tylko aby dać link np do nabijania punktów. I z giełdą jest tak samo, dają ogłoszenie po czym się więcej nie pokazują.

probowalem.
niestety ale moja wladza nie sięga do tych opcji albo jest cos zjebane i nie mogę zmienić nic w tych ustawieniach chociaz je widzę.

nie umiesz :stuck_out_tongue: ja umiem ale ci nie powiem

KruczeK te ograniczenie do gieldy to trochę lipton. Bo jezeli ktos da coś naprawde interesującego to wiesz :smiley:

ale i tak jak ktoś ma zero postów to jego ogłoszenia nie są akceptowane , kondzio js.pl to nie allegro :slight_smile:

Toć nie mówię ze to allegro :> ^^ ale wiesz czasem jest coś ciekawego


co nie zmienia faktu że ogłoszenia userów z zerowymi postami lecą, jak wystawia na alledrogo , to równie dobrze możesz sam do znaleźć a jeżeli prywatnie to trzeba być głupcem żeby kupować od tkiego zioma / wrona

KruczeK napisał:

probowalem.
niestety ale moja wladza nie sięga do tych opcji albo jest cos myble byble i nie mogę zmienić nic w tych ustawieniach chociaz je widzę.


Trzeba się zalogować do panelu admina, do którego link masz stopce ;D

excent napisał:

KruczeK napisał:

probowalem.
niestety ale moja wladza nie sięga do tych opcji albo jest cos myble byble i nie mogę zmienić nic w tych ustawieniach chociaz je widzę.


Trzeba się zalogować do panelu admina, do którego link masz stopce ;D




no wooow :573:

ja wiedzialem jak to zrobić jednak pomijalem jeden bardzo wazny krok o którym mnie siwus uswiadomil ;p zreszta pisalem na shoucie nie muszę się powtarzac. temat uwazam za wyczerpany wiec zamykam :)