Ogarnęliście szkołę? :P

kondzio94 napisał:

http://photos.nasza-klasa.pl/7629367/55/other/std/39d305b272.jpeg



brzydka

brzydka

Jak ona jest brzydka, to ty jesteś gejem

wrona napisał:

brzydka


100x ładniejsza od tej:
http://photos.nasza-klasa.pl/27855665/43/main/903b308b47.jpeg
ładniejsza, przyjemniejsza dla oczu, bardziej naturalna i w ogóle budzi pozytywne odczucia, nie ta co tama z tej imprezy ;p

kondzio, jest takie coś jak gust, a o gustach się nie dyskutuje, bo jeden lubi blondynki, inny szatynki, a kolejny rude z wielkimi cycami.

wiktor24 napisał:

rude

RudYg

Mafioz napisał:

wrona napisał:

brzydka


100x ładniejsza od tej:
http://photos.nasza-klasa.pl/27855665/43/main/903b308b47.jpeg
ładniejsza, przyjemniejsza dla oczu, bardziej naturalna i w ogóle budzi pozytywne odczucia, nie ta co tama z tej imprezy ;p



coś cie się tak do niej przywalili ... po za wielkim nochalem , to jest całkiem fajna , ładna ma figurę tylko troszkę nadmiar solarki ... bo u tej co podał kondzio to ma brzydką twarz..
pewnie zaraz powiecie że gustuje w plastikach ... otóż nie, gustuje w takich dziewczynach jak Magdalena z naszego forum , znana pod ksywą Carmen, i pokazał bym wam taka jedną mega fajną dziewczynę z 3m , ale nie zrobię tego bo nie wiem czy ona nie czyta tego forum , a nawet jeżeli to sporo ludzi którzy mogli by jej o tym powiedzieć , czyta to forum ...
tu macie łądną dziewczynę ,



foto zaczerpnięte z ss.com

wrona napisał:

coś cie się tak do niej przywalili


Ja się przywaliłem do niej tylko z tego względu, że jest wymalowana i ogólnie taka typowa "laska" dresa co się na mieście z jp drechami pokazuje ;p
Przynajmniej u mnie w Krakowie tak jest, ostatnio babka podobna do tamtej wchodzi do autobusu a za nią oczywiście lekko przypakowany koleś, tatuaże na obu rękach, tak na całe rękę, gruby kajdan na szyi i koszulka czarna obcisła taka żeby pokazać buły no i laska była podobna do tej z fotki i ogólnie mam jakieś takie obrzydzenie do takich bo co się z takimi spotykałem to było tylko ohh ahh ale ja piękna jestem, jeszcze tylko 2 razy solarium i będzie słit OhhAhh, i ogólnie takie coś zwykła, pusta laska się zachowywały, dlatego nie toleruje już takich dziewczyn. wole bardziej wyszukane kobiety, że tak powiem xD

Mafioz, jutro się pochwalę bo jeszcze nie wiem ile mam, na pewno więcej od ciebie.

Kowal napisał:

Mafioz, jutro się pochwalę bo jeszcze nie wiem ile mam, na pewno więcej od ciebie.


Na pewno to Kopernik nie żyje

Ludzie.. jakie wy problemy macie... kur... jednemu będzie się podobała taka drugiemu taka...
Co to za różnica, byle była szpara jakieś cycki a jak ryj zły to flaga na łeb i za ojczyznę heheh :-D

Adverion napisał:

byle była szpara jakieś cycki a jak ryj zły to flaga na łeb i za ojczyznę



no i najlepiej :D

bez większych warunków :smiley:

Mat 47
Ang 47
Pol 41

135

bez ang- 88

pfff… kujoństwem mi to na kilometr śmiećrdzi :evil:

Sam kujon jesteś, ja się uczę tyle co godzinę przed klasówką, więcej mi się nie chce, a co do maty to w ogóle się jej nie uczę, a na lekcjach to już mnie facetka wkurza tym że robi łatwe rzeczy.

Pojdz do mojej szkoly. Matura rozszerzona z maty do będzie jak 2+2 w porównaniu do zadań co babki na macie dają :confused:

Kowal napisał:

Mat 47
Ang 47
Pol 41



NIE WIERZÊ ! Musiałeś napisać więcej , żeby się nie ośmiećszyć ze masz mniej od mafioza czy rudego

A chcesz fotę tego papierka co dali, albo wiarygodniej będzie jak dam fotę oryginalnego zaświadczenia z pieczątką. Poczekaj do piątku dresiku.

Czemu miałbyś nie wierzyć? Myślisz że nie ma ludzi inteligentniejszych od ciebie? Albo że ten test był trudny? Łatwy nie był, ale nie przesadzajmy. Pokaż mi tam trudne zadanie, jedynie kilka zamkniętych, dosłownie kilka nie więcej niż 5, bo pytanie o radioaktywny gaz nie było łatwe.

Kowal napisał:

Mat 47
Ang 47
Pol 41

135

bez ang- 88


A ja:
45 mat
44 pol
49 ang

89 bez ang

A łącznie do mojej klasy mat-inf-ang w LO 168 :-D

Kowal napisał:

Myślisz że nie ma ludzi inteligentniejszych od ciebie?


Nie wiem co myśli kondzio94, bo to do niego skierowany był ten tekst, ale ja wiem, że są od ciebie :*
hłe, hłe, hłe... :fuckyou2: