Ogar 205 strasznie słaby

Witam. W moim ogarze 205 pojawił się problem.
Jak jest zimny to odpala od kopa. Jak ciepły to kilka razy trzeba kopnąć, albo na popych.
To nie wszystko. Na 1 biegu jest nawet ok, ale jak wrzuce 2 to jest strasznie słaby, ciężko mu jechać. Dodam, że czasem przerywa jak się go gazuje i nieraz strzeli. Regulacja gaźnika nic nie daje. Proszę o pomoc

Może zębatki za małe, ale to i tak nie rozwiązuje problemu palenia na ciepłym. Może remoncik?

Kowal, jakie zebatki co ty gadasz. Zmierz kompresję i wszystko będzie jasne. Jak dla mnie to będzie właśnie to

Różnie może być.

ssanie się moze zawiesiło :slight_smile: albo zawory do regulacji :slight_smile:

wrona, zawory w 2T? :573:

moze mu się pomylilo z ogarem 900 tym 4 suwem. Po tych objawach stwierdzam iz filtr wyczysc wymien swiece i i regulacja+czysczczenie gaźnika i to powinno pomoc

Dywersant napisał:

wrona, zawory w 2T? :573:



dywer przecież nie jestm tak głupi , mógłbys się domyślec że mi się pojebało z ciangponskim 4taktem tak jak powedział danielson ogarem 900

jeszcze jest 900 racing :smiley: chyba ze w tamtej 205 ma zawor wydechowy ;f od tego tez by mogl zamulac jak się by zjebal

gdzie zawór wydechowy w Ogarze :smiley:

chodzilo mi ze jakis zawor jednak jest w 2t membranowy. wydechowy

wrona napisał:

dywer przecież nie jestm tak głupi


Ty to napisałeś :P