Nowy, tani cylek do Minarelli AC. Jaki?

Siema ;D

Kumpel ma Apke Rally 50 AC i szukamy właśnie jakiegoś cylka. Musi to być 50tka, musi być nowa i musi być do jakichś 150-160zł (nie ja ustalałem te kryteria).

I tak… Są właściwie do wyboru 3…

- jakaś china z allegro za ~90zł

- cylinder TEC ECO za 150zł

- cylinder Motoforce ECO za 150zł


Które z tych 3 (właściwie dwóch, bo china się raczej nie łapie, no, ale jest w zestawieniu :wink: ) nadawałaby się do jazdy? I czy można się spodziewać chociaż podobnych osiągów jak na oryginalnym Minarelliż

Nie piszcie, żeby dołożyć 100,200,300 czy 1000000zł i kupi się coś innego, cena taka, a nie inna i pojemość też :wink:

Pzdr

Shakin napisał:

- cylinder Motoforce ECO za 150zł



bierz to i w tym przedziale cenowym nawet się nie zestanawiaj

powiem ci tak tec eco i motoforce eco się prawie niczym nie roznia tylko nazwa a chinski to mialem w bws za 60zl kupiłem nie docieralem latalem od razu na kole koles odemnie kupil prawie rok temu tez caly czas katuj i do teraz jezdzi bez najmniejszego ale :wink: wiec do full seri spoko mozesz nawet tego chinskiego kupić ;] maja duzy plus ;] daja 2 komplety pierscieni. wiec jak przestanie ci palic bo się juz zuzyje to dajesz nowe pierscini i pochodzi ;]

Kupuj chiński z allegro… Miałem taki w swojej Hondzie… 6tyś przejeździłem … Później miałem coś podobnego w Keewayu Fact… ja zrobiłem 3tys i kolo jeździ do dziś… bodajże ma już ok 8tyś…

z chińskimi cylkami jest jak z chińskimi skuterami jeden pojeździ drugi się posypie po tysiącu km

Dobra, w sumie już po temacie.

Skończyło się na oryginalnym, użżywanym Minarelli :wink:

No i dobry wybór :slight_smile:

To zamykam