Nowy skuter do 4300

wydaje mi się że ta aprilla przebija vitalke

radwan96 napisał:

wydaje mi się że ta aprilla przebija vitalke

To nie podlega dyskusji..nie wiem skąd się wzięła taka fama o Vitalkach? bo to zwykły, przeciętny skuter, nic takiego.

Każdy jest zwykłym, przeciętnym skuterem... Każdy ma dwa koła, silnik i ma jechać...
Radwan wybierz skuter którym Ci się najlepiej jeździ i na którym dobrze Ci się siedzi... Potem bierz pod uwagę wygląd...
A jak będziesz dbał to przejedziecie wspólnie tysiące kilometrów...

chodzi o to ze nie ma u mnie w okolicy salonu aprilli jest kymco ale chciałbym je porównać jak nie będe miał możliwosci to kupie przez neta apke

Pierwszy raz na żywo spotkałem Aprilie Sport City, w zeszłym roku w Chorwacji, jest to tak piękny skuter, że musiałem zrobić sobie przy nim pamiątkową fotkę. W Chorwacji śmiga bardzo dużo skuterów, tam gdzie byłem w ok.jest miejscowość Trogir, mówią na to miasto "mała Venecja" jeździło tysiące skuterów, w większości z grupy Piaggio, niestety w tych tysiącach Kymco policzyłem na palcach jednej ręki i nie były to Vitalki, chyba Agility City 125 i People 250. O czymś to świadczy.

Świadczy o tym że ludzie są uprzedzeni do marek mniej znanych.
To tak jak w samochodach jeszcze parę lat temu... Zaczynało się temat o Hyundaiu czy o KIA... każdy mówił że g*wno, że szajs że się rozleci zaraz.. bo koreański...
Miałem Hyundaia Pony 92r. i silnik żyleta z gazem, blacharka gorzej ale całe życie nie był garażowany ;) przy przebiegu 400 tyś km ;) w największą zimę odpalał Mi przy dłuższym ciut kręceniu ;) a obok Patatas z rodziny VW z 98r(benzyna). nie było mowy żeby odpalił nawet przy bardzo długim kręceniu;)

Zresztą nie ważne :) poczytaj dokładnie o Aprili :) i jesteś przekonany do niej to kupuj :) Najważniejsze żeby Ci długo służyła :)
Najgorsze tylko będziesz miał to że wszystkie serwisy gwarancyjne załatwiasz przez kuriera.

Oglądałem tą aprilię w salonie, nawet przymierzałem się do zakupu, ale koniec końców kupiłem kymco new dink. Aprilia była mniejsza, mniej wygodna, za to osiągi nieco lepsze i koła 14 cali. Co ważne, u dealera nie było możliwości odblokowania aprili bez utraty gwarancji, a w kymco można bez problemu.

niesty dzwonie do scooterlandu z zapytaniem czy mają na magzynie tą aprille i nie maja.. zostaje mi vitalka

zobacz jeszcze mój skuterek
piękny jest

http://www.skuterowo.com/ogloszenia/pokaz-ogloszenie/218/Malaguti-F15-Ducati-Xerox-aerox-wysiada/d/Skutery-Sprzedam/&adstatus=preview/

juz jestem przy kupnie i mam ostatnie pytanie do was lepiej 12 14 czy 16" czy robi sie jakas róznica w jezdzie

no jasne, im większe koła tym lepiej, w mniej dziur wpada większe koło i poprawia to znacząco komfort jazdy.