Nowy skuter do 4300

a jak wychodzi ubezpieczenie i wszystkie dodatkowe opłacy

hmm zarejstrowanie w polsce kolo 100zl.
Ja ubepieczenie mialem w granicach 80zl ale mialem nadwyzke ze wzgledu na wiek. osoba ktora ma znizki zaplaci grosze.

dzieki a przeglody sa chyba po 300/1500 a potem już nie wiem po ilu już moge blokady zdjąć?

Rejestracja + OC wychodzi coś poniżej 200zł.
Przeglądy gwarancyjne są w zależności od marki skutera, ale pierwszy przeważnie po 300km.
Przeglądy diagnostyczne w przypadku nowego skutera po 3 latach pierwszy, każdy kolejny co 2 lata.
Co do blokad, to zależy od ciebie. Jeśli uznasz, że jesteś na tyle inteligentny, żeby zdjąć blokady od razu a nie cisnąć na maxa skuterka na dotarciu to możesz ściągać od razu. Jeśli jednak ściągniesz od razu i będziesz go piłować z ciągle full manetką to Ci długo nie posłuży. Zależy od Ciebie ;)

Jesli kupisz w Kymco to oni Cie spytaja czy sam mozesz powiedziec przy przegladzie 300km ze chcesz zdjac blokady i oni Ci sciagna i nie stracisz gwarancji.
Inne marki przy zdjeciu blokad gwarancje koncza.
A przeglady sa chyba przy 300, 1000, 2000 itd.

A Yamaha Neos lepsza od Vitality?

Raczej tak. Między nią a Vitality jest taka różnica, jak między VW Passatem a Skodą Octavią.

zależy do czego. jak do stuntu itp to neos. jak do jazdy w trase to vitalka

madi napisał:

zależy do czego. jak do stuntu itp to neos. jak do jazdy w trase to vitalka

Neos nie nadaje się w trasę? słyszałem, że Neos jest wygodnym skuterem ;)

Pietro napisał:

madi napisał:
zależy do czego. jak do stuntu itp to neos. jak do jazdy w trase to vitalka

Neos nie nadaje się w trasę? słyszałem, że Neos jest wygodnym skuterem ;)

I tak jest. Nie miałem okazji siedzieć na Vitalce ale na Neosie jest naprawdę wygodnie.

jak widać zależy od gustu, więc najlepiej iść do salonu i zobaczyć

Sęk w tym że za 4 tys. można kupić kilkuletniego Neosa a Vitalke prawie nową.

a no właśnie, a taka nowa Vitalka "trochę" posłuży :)

Wszystko w dobrych rękach posłuży..

http://moto.allegro.pl/wloski-skutery-benelli-49x-tarnowskie-gory-i2335211819.html
znalazłem jeszcze to jak benelli wychodzi przy kymco vitality?

Silnik chyba od Piaggio ma Benelli :)
Radwan co byś nie kupił... jeśli będziesz szanował i spełniał wymagania co do obsługi silnika... i serwisował na czas to Ci posłuży i Kymco... i Yamaha... i Benelli...
Jednemu dasz Yamahe i ją zajedzie w jeden dzień jak się posrtara a drugi 4 lata przejeździ na chińczyku...

Yamaha, Benelli, Aprilia.. są do nich droższe części. Do Kymco jest taniej pewnie.
Skutara nie wybieraj na wygląd tylko jak Ci się siedzi na nim i jeździ...

W skuterach Benelli od kilku lat montuje się silniki Keewaya, bo ten jakiś czas temu kupił tę markę. Jestem sceptyczny.

Zipp Quantum R jeśli chodzi o nowy do 4300 zł

chyba już wybrałem:http://www.scooterland.com.pl/sklep/product_info.php?manufacturers_id=55&products_id=1027

tylko nie wiem nic o tym skuterku może wy coś wiecie

radwan96 napisał:

chyba już wybrałem:http://www.scooterland.com.pl/sklep/product_info.php?manufacturers_id=55&products_id=1027
tylko nie wiem nic o tym skuterku może wy coś wiecie

Dobry wybór. W tej budzie montowane są silniki do 300cc.