Nowy dzial skuterowo.pl

Witam.
Mam pewien pomysl na nowy dzial na naszej stronie.Dzial manuale lub zrob to sam bylby dobrym pomyslem gdyz nie kazdy umie samemu wymienic np.wariator czy tez plyn hamulcowy.Dzial ten bylby zbiorem waszych zdjec z danej operacji oraz zrozumiale opisany krok po kroku.

Według mnie pomysł bardzo dobry. Jednak w ogóle nie wiem, czy ostatnio się ktoś tym portalem zajmuje, bo ani artykułów, ani nic ostatnio nie ma. Żyje tylko forum...

pomysł dobry ale raczej nic z tego nie będzie. można dodawać manuale jako nowe artykuły albo utworzyć dział na forum.
Jeśli jako artykuł - zwykle czas oczekiwania na publikację wynosi ok 2 tyg minimum. Z kolei dodawanie jako dział na forum spowoduje za to że temat będzie trudny do odczytania na słabszych komputerach i/lub przy wolniejszym połączeniu internetowym- będzie tak jak z tematem "zdjęcia z wypraw skuterem" który otwiera się 15 minut zanim wszystkie fotki się wczytają. Nie ma rozwiązań idealnych. Na dodanie zakładki "manuale" do strony nie ma co liczyć

można np. zamiast zakładki wariator zrobić te manuale, wariatora od dawno nie ma. I tak trzeba by to robić jako nowe artykuły.

To prawda,Leszek zaniedbał skuterowo,nawet publikowane ostatnio artykuły nie są jego autorstwa. Wydaje mi się że jak szybko ta strona zyskała popularność,tak szybko ją straci :(

Mi nawet na PW nie odpisał... :( A wysłałem mu ten pomysł co kiedyś obgadaliśmy Hugo, że można paradę przez miasto zrobić...

Coś tu się nie teges ten teges... Dawno tu nie wchodziłem ale to, co zobaczyłem nie napawa optymizmem. Czyżby depresja jesiennaa?

Oboje staramy się z Leszkiem trzymać poziom portalu, poświęcając wolny czas naszym zainteresowaniom. Z perspektywy dziewięciomiesięcznej współpracy mogę powiedzieć, że gdy człowiek poruszył już sporo tematów to coraz trudniej znajdywać nowe wątki, nie nawiązując do poprzednich. Sezon się kończy, tak więc zapewne dział Testy będzie świecił pustkami, a portale i fora jak co roku będą przeżywały wspomnianą "depresję". Tym, co jest portalowi bardzo potrzebne, to świeże spojrzenie skuterowych entuzjastów, którzy patrzą na wiele tematów inaczej niż Leszek i ja. Dlatego zachęcamy Was do pisania swych przemyśleń i artykułów na skuterowe tematy, w których czujecie się mocni i w których chcecie coś przekazać innym. Oczywiście mile widziane są także wszelkie propozycje i pomysły, które możecie pisać tu, na forum, a które dotyczą działalności serwisu - z pewnością każdy z nich rozważymy i weźmiemy pod uwagę :).

Nawet urlopu wziąć nie można, również od pisania:)

Leszku zobacz do mojej PW - czy ten pomysł Ci się podoba. ;)

Ja postaram się napisać kilka artykułów poświęconych mechanice skuterowej. :)

no szkoda.
ja dałem temat wszystko w rekach władców skuterowo.com

Mam nadzieję, że mi pomożecie. Kupiłam skuter Keeway Matrix trochę w ciemno. Patrzę na niego i nie mg uwierzyć, że skuter można tak doje*ać.
Skuter jest 2T i ma zmieniony cylinder na 70,
wymieniłam filtr, lampę, oraz tłumik.
Skuter ma bardzo duże spalanie bo po przejechaniu ok 80km miałam pusty bak.
Jadąc czuję jak by coś hamowało silnik, słyszałam że może być to od hamulców, ale felga od koła nie jest ciepła po przejechaniu dłuższej trasy.
Mechanik zlikwidował mi pojemnik olejowy i kazał mi wlewać olej do paliwa bezpośrednio czyli 100ml na 5l paliwa.
Skuter też nie wskakuje mi na obroty nie do końca “gazuje”
Mając 70 jadę max 40kmh
Pomóżcie !!!

a co to ma wspólnego z nowym działem na skuterowo.com ?