Nowe Polini 2G Evolution IIId. nacięcie

Dziś dostałen nowe sprzęgło 2G Evolution IIId. Na jdnej z okładzin jest nacięcie czy to normalne czy wada

normalne , a nawet jeśli wada to nie przeszkadza , bo niektórzy samemu nacinają sprzęgło żeby było lepsze odprowadzenie ciepła

Pytam czy każde tak ma jeśli nie to dla mnie to nie jest normalne i bede reklamował. Starsza wersja 2G na bank tego nie miala. I dziwne , że tlko z jednej strony. Jedyne wytłumaczenie , że to wywarzenie jeśli to normalne

Nie reklamuj tego bo się nie opłaca, musisz płacić za przesyłkę następną. A nie jest to wadą.

a nie przyszło Wam do głowy, że to jest znacznik jak na klockach hamulcowych, jak kreska zniknie bo okładziny się wytrą tak, to sprzęgło trzeba wymienić bo jest zużyteż xd

Mafioz,

ale ty masz genialne pomysły … widać kiedy okładzina się kończy…

a nawet jeżeli to nikt nie zagląda do przekładni zobaczyć ile zostało okładziny tylko wymianie sprzęgło jak czuje że juz się ślizga

wrona … a ile razy dawali nam tu temat (na forum) ze zdjęciem okładzin i pytaniem czy jeszcze dobre ? Fail ! -.-

wrona, nie każdy jest tak “mądry” jak ty i może nie czuć że się ślizga sprzęgło, jak ktoś jest łysy w tym temacie… Klocki hamulcowe, też widać kiedy się kończą jak już jest ich 1mm czy ileś i też widać że trzeba wymienić a mimo to robią na nich takie znaczniki jak na tym sprzęgle… Moja rada, jak sam nie masz bladego pojęcia to się nie udzielaj, chyba, że masz jakiś błyskotliwy pomysł z konkretnym argumentem co to za wcięcie jest skoro się ze mną nie zgadzasz. Jeśli nie masz to zamilcz. Wiem że tylko czekasz na jakiś mój błąd aby móc go zacząć wytykać ale nie tym razem :wink:
Wcięcie jest prościutkie więc wykluczone, żeby okładzina sama z siebie pękła czy coś.

RudY napisał:

ze zdjęciem okładzin i pytaniem czy jeszcze dobre ?



bo to są idioci .. widać czy sprzęgło jest zużyte czy nie a nawet jeżeli nie to żaden problem se wyguglowac i porównać

a zresztą nie pamiętam żeby tu były takie tematy

Mafioz napisał:

może nie czuć że się ślizga sprzęgło, jak ktoś jest łysy w tym temacie...



jak ktoś jest łysy w tym temacie to nawet nie wie , jak się dostać do sprzęgła ... a zresztą jak się kupuje nowe sprzęgło to już ma się trochę pojęcie na ten temat... i czuć jak się ślizga i są tylko dwie opcje pasek (widać odrazu) albo sprzęgło , nie mówię tu oczywiście o regulacji..

może i nawet w sumie to jest wyznacznik pokazujący koniec sprzęgła, ale nawet jeżeli to nie wiem po jaki chuj on tam jest.. bo widać przecież kiedy okładzina się kończy (zresztą nie będę pisał drugi raz tego samego)

Mafioz napisał:

Wiem że tylko czekasz na jakiś mój błąd aby móc go zacząć wytykać ale nie tym razem



Ty jesteś jakiś pojebany?? myślisz że ja nie mam co robić tylko czytać wszystkie twoje posty żeby wytknąć ci błąd?? poprostu jak widzę że pierdolisz głupoty to to pisze ..

Edit dopiero zauważyłem że kruczek zamknął ten temat


Do założyciela NIE JEST TO WADA

jak ktoś jest łysy w tym temacie to nawet nie wie , jak się dostać do sprzęgła ... a zresztą jak się kupuje nowe sprzęgło to już ma się trochę pojęcie na ten temat... i czuć jak się ślizga i są tylko dwie opcje pasek (widać odrazu) albo sprzęgło , nie mówię tu oczywiście o regulacji..


Ale kombinujeeeesz ! Akurat może lubi się bawić, poczytał trochę na necie no i se kupił sportowe sprzęgło wymienił se ale skąd ma wiedzieć kiedy będzie zużyte jak nikt go nie oświecił w tej sprawie ? Sam nie wiedziałbym czy jest jeszcze dobre czy nie a trochę tu już siędze (może dlatego, że nie mam skutera ? huh) ...

ale bez beki jak by nie było , czy ktoś jest w chuj ciemny czy w chuj obeznany … to widać czy to resztka sprzęgła czy nie … więc nie wiem po co takie coś jest robione … a nawet jeżeli ktoś jest bardzo gułowaty to se wpisze w google sprzęgło skuter albo coś w tym stylu


Krótko zwięźle i na temat … Widać czy sprzęgło się kończy czy nie a po co ta kreska to powie nam tylko producent , a pisać tu już nie ma sensu bo autor odpowiedz otrzymał

wrona napisał:

to widać czy to resztka sprzęgła czy nie .. więc nie wiem po co takie coś jest robione .. a nawet jeżeli ktoś jest bardzo gułowaty to se wpisze w google sprzęgło skuter albo coś w tym stylu


Powtórzę się - to samo z klockami hamulcowymi, widać, że się kończą a mimo to dość często producenci robią takie znaczki jak na tym sprzęgle. To samo...