Niezawodny skuter do rozwożenia pizzy

w KFC 1 wpada na pomysł na który potrzeba 100.000zł w tym 40.000 tys dla niego że na niego wpadł a reszta na projekt

bzdurzysz chłopaku

Zastanów sie:
telepizza, kfc...inne duże mają Piaggo Delivery, Yamahy Neos, Kymco

wszyscy są głupi i nie wymyślili że to sie nie opłaca czy może po prostu wiedzą więcej od ciebie na ten temat a twoja TEORIA o opłacalności chińczyka w tym biznesie pozostaje tylko TEORIĄ?

Niech decyduje co chce i tyle koniec

martin1996a napisał:

Koszt oleju każdy olej ze średniej półki 35zł yamahy to 400-500zł na 10 tys km, kymco zippa rometa(4t) to koszt 200zł, na 10.000km

Skąd ta różnica w oleju między yamahą a kymco/zipp/romet?

btw. słyszeliście o TGB? Mają taki model: http://perfectmoto.pl/pl/skutery-tgb/407-skuter-tgb-express.html

Może porównał 4t do 2t, tak na prawdę to nie przeczytałem jeszcze żadnego sensownego posta napisanego przez martina1996a, więc może chodzić mu o wszystko i nic.

Moja rada jest taka: nie wymyślaj koła na nowo, weź przykład od kolegów z branży.

ggrosik napisał:

martin1996a napisał:
Koszt oleju każdy olej ze średniej półki 35zł yamahy to 400-500zł na 10 tys km, kymco zippa rometa(4t) to koszt 200zł, na 10.000km

Skąd ta różnica w oleju między yamahą a kymco/zipp/romet?
btw. słyszeliście o TGB? Mają taki model: http://perfectmoto.pl/pl/skutery-tgb/407-skuter-tgb-express.html

bo głównie yamaha produkuje 2t więc przyjołem spalanie oleju do 2t a w 4t wymiana co 2 tys km

2T:

Olej można kupić za 25 zł. Nie mówię o dziadowskich sikach tylko o przyzwoitym produkcie. Platinum Moto 2T już się nadaje z czystym sumieniem. 1 litr oleju na 1000 - 1200 km. 3,5 do 4 litrów benzyny na 100 km.

4T:

Oleju wchodzi 0,75 litra. Litr kosztuje 20 - 30 zł (nie wiem, bo nie miałem 4T). Spalanie podobno 2,5 do 3 litrów na setkę ale kumplowi nie schodzi poniżej 4,5 - 5.

Czyli niech wyreguluje zawory i gaźnik. PS. jak am się dozownik to wlewa sięok. 1l i wiem o tym że 1l oleju starcza na przejechanie 700-800km

albo 1700km. Zależy jaki olej, jaka mieszanka, ile pali skuter.

wombat ale ja pisałem w 2t a wiem otym że 4t do 2 tys km

a ja pisałem o 2T

ja rozumiem reklame ale przeginasz. Nastepnym razem wyleci konto.


Wombat