Nietypowa sprawa

Adverion napisał:

mi już z wiekiem przychodzi olej do głowy i zaczynam coraz to wolniej jeździć nie powiem bo lubię często odkręcić :-P




ale to nie trzeba wcale wolno jedzić , trzeba umieć tylko przewidzieć , możliwe zagrożenie , a przy dużych prędkosćiach jest wiadomo duużo większe zagorżenie , a 13 latek , totalnie nie myśli o zagrożeniu, nie ma o tym pojęcia , a pamietam ze jak miałem 13 lat to w rzyciu bym się nie odwazył pojechać na 600 , :) nie wiem może miałęm mniej bo chyba motoryny jescze nawet nie miałem jak mój ojciec miał gixe ..

ale to nie trzeba wcale wolno jedzić , trzeba umieć tylko przewidzieć , możliwe zagrożenie , a przy dużych prędkosćiach jest wiadomo duużo większe zagorżenie , a 13 latek , totalnie nie myśli o zagrożeniu, nie ma o tym pojęcia , a pamietam ze jak miałem 13 lat to w rzyciu bym się nie odwazył pojechać na 600 , :slight_smile: nie wiem może miałęm mniej bo chyba motoryny jescze nawet nie miałem jak mój ojciec miał gixe …[/quote]

pierwsze zdanie jak najbardziej na + ! pomijając rażący błąd " rzyciu " ;p

niewiedziałem czy rzyciu czy życiu a do słownika mi się nie chciało lookać ( z mozilli się zjebał i jest tylko ang) już pisałem czemu mam problemy z ort , nie jestem żadnym dysem bo coś takiego nie istnieje , o moja ort jest co raz gorsza , bo książek nie czytam , a pisze tylko na gg czy forach , a tak to raczej ortografi se nie wyszkole , ;pmuszę pokombinować z słownikiem z mozilli

Ale spokojnie :wink: my to rozumiemy , powinieneś Się cieszyć że Cię poprawiamy bo raz ci powiemy i potem już pamiętasz i jest dobrze :slight_smile: Ja Się ciszę jak ktoś mnie poprawi i potem mogę już pisać poprawnie . Pozdro

Tak powiem tak utrzyma ja ? ja mam okolo 182cm i waze 85kg i na prawde aprilia jest bardzo szeroka po za tym prawko jest od 16 jezeli policja by 13 latka zobaczyla na rs to by chyba nie byli zachwyceni :slight_smile: a po drugie to nie te myslenie jeszcze niech sobie kupi jakieś 50 ccm tez chcialem na poczatek ale tata mi odradzil i dobrze :slight_smile: bo na 50 juz dochodzi do ostrych sytuacji i tak nie wiem czy 50ccm biegowe to nei za duzo na pewno nie kupuj mu 125 bo po tygodniu po prostu będziesz go zbeiral z drogi jak i aprilie :stuck_out_tongue_winking_eye:

Kurczak, odkopałes temat :slight_smile: , ja nigdy nie byłem za tym żeby on miał 125 , ale założyłem ten temat , bo on myślał zę mu zazdroszcze i robie wszystko zebytylko nie miał rs’ki , pokazałem mu wypowiedzie powyżej , i se odpuścił … a jescze był taki nakrecony bo jego ojciec , mu mówił ee tam 50 cc to gówno nie opłaca się kupować ( tylko że on się jescze sugeruje vespami 125 z lat 80 :slight_smile: )