Nie ma wolnych obrotów.

Elo

Tak jak pisałem inny temat o dużym spalaniu to niektórzy sugerowali że to z powody braku wolnych obrotów (wtedy nie miałem śruby od obr) , niedawno zakupiłem śrubę której brakowało zamontowałem i …

Zero reakcji skutera na kręcenie śrubą od obrotów , według mnie gaźnik jest dobrze wyregulowany , pali bez problemu nie dławi się nic , nieraz tylko na zimnym reaguje jakby miał za dużo powietrza ale na ciepłym jest dobrze , cały układ raczej szczelny (raczej nie mam lewego powietrza) , co może być powodem zero reakcji na ruchy śrubą od obrotów ?

Pozdrawiam , i z góry dzięki za pomocne odpowiedzi :smiley:

Po I - sprawdź, czy iglica odpowiednio działa (może źle złożyłeś - najprawdopodobniej).

Po II - sprawdź, czy ssanie odpowiednio działa (nie wiem jak wysokie masz te obroty).

Po III -

kamil102 napisał:

układ raczej szczelny

- to ma być na 100% szczelne, a nie raczej!

jeżeli to 4 sów i masz cały czas wysokie obroty to moze być tez dysza wolnych obrotów ale chyba o fokusa chodzi no to sprawdź gaźnik wyczyść wyreguluj dobrze :slight_smile:

jacob555, iglica jest dobrze założona tylko że jest ustawiona wysoko (spóbuje wtedy ustawić niżej) , ssanie ręczne- więc działa , układ szczelny:p