Nie chce odpalić

no musi zaciągnąć, skoro ma iskrę, kompresję i kręci…

i co odpalił??

Już mam dość założyłem cylinder malossi iodpalił zgasiłem i w tedy zablokowal się wał , więc rozbnerałem usterke znalazłem i składam a tu dupa kopie kopie inic świeca sucha , choć gaźnik czyściłem membrany zmmieniłem bo już odstawały , wlewałem paliwo pod świece i nic nawet nie załapał , możliwe ze aprzez świece z długim gwintem nie odpala ? i to co trzyma swiece (fajka ) jest tak luźna i w ogóle lata a nowa kupiłem proszę o szybka odpowiedz bo nie ogarniam

no to sprawdź czy iskra jest w ogóle…
jesteś na forum jakiś czas to powinieneś znać podstawową procedure w takich sytuacjach.
jak nie pali nawet jak się podleje paliwa i fajka luźna to istotne że trzeba spraswdzić czy iskra jest w ogóle.
a jak świeca ma mieć krotki gwint to nie wiem jakim cudem wkręciłeś świece z długim żeby o tłok nie biła.

Iskra jest , wszzystkie możliwości sprawdzałem zmieńie jeszcze paliwo . W orginale jest swieca długa , np. zastanawiam się czy dać swiece z innym gwintem może by pomogło .

mr.Jeremy, nie kombinuj człowieku jak inny gwint na świeci ma ci pomóc , po coś wsadzili tam taki gwint a nie inny

To wrona wytłumacz mi czemu moj Ital nie odpala

A jak dasz mu trochę paliwa na tłok to odpali Jak iskra jest to musi być coś z gaźnikiem. Cały układ jest szczelny?

a jaka jest ta iskraż

[ Komentarz dodany przez: RudY: 27-03-2010, 21:23 ]
Pewnie elektryczna ;D AHshuad hsah dghasdh … ;d

Witam was ponownie , i mam problem iskra jest konkretna paliwo dochodzi pod świece ale nie zapali nawet na wiertarkę , membranki ok zawór szczelny , komprecha jest podciśnienie jest ok . Lecz pare dni wcześniej wkreciłem za długą śrubę do wiartaczka od strony magneta i przyblokowało wał i śruba pekła wiec jakoś ogarnałem ta sprawe. Ale dziś sprawdzałem wszystko jeszcze raz i iskra jest i paliwo dochodzi więc iskra jest i tu mam pytanie >>> Iskra jest albo za późno albo za wcześnie jak to sprawdźić , bo juz próbowałem na różne sposoby ?/