neos do stuntu - co robić?

Jestem tu nowy więc Witam wszystkich bardzo serdecznie:) w garażu mam quada 250 i stoi trochę nie używana yamaha neo’s, skuterek był kiedyś jeżdżony ale go zatarłem lecz naprawiłem i od tamtego czasu jest bardzo mało jeżdżony, ponieważ ledwie wyciągnie 60 a mocy to już prawie nie ma :evil: bardzo lubię stunt :mrgreen: i chciałbym do tego przeznaczyć mój skuterek;p stad moje pytanie co w nim wymienić na jakie części firma itp. kasę to tak mam około 2-3 tysi. (nie chce komentarzy to sprzedaj tego i dołóż te 2- 3 tysiące i kup roxa lub cos innego chce neosa stuningować i koniec . :lol: ) widziałem ostatnio zestaw stage6 wał cylinder wydech itp. za 1499??? co proponujecie żeby w nim zrobić żeby miał tego kopa do stuntu:)??

chcesz jeździc nim na kole tak ??

to ma propozytcje , ÆWICZ

żaden tuning ci nie pomoże , skoro jest taki mega zamulony to znaczy że coś jest nie tak , bo smiało na seryjnym neosię można jeździc na kole , napraw go i katuj , to jedyne rady jakie możemy ci udzielić , w tuning mozesz zacząc się bawić jak ogarniesz go w serii , i wieksza moc przydaje się to jebitnie szybkich gum przeskoków itp a do tego ci jescze daleko

ale ja umiem na kole jeździć wcześniej jeździłem ale teraz już jest za słaby więc chce mu zmienić tłumnik i sprzęgło i co tam jeszcze jest, tylko nie wiem na jakie.

wydech leo zx / next-r itp

sprzegło bezsensu ruszać

wario malossi multivar

i jezeli chcesz cyl

to tez malossi sport

a gaźnik najlepiej 17 i to smiało starczy

Hubertlis65 napisał:

ale teraz już jest za słaby więc chce mu zmienić tłumnik i sprzęgło i co tam jeszcze jest, tylko nie wiem na jakie.


Skoro teraz jest już za słaby to znaczy, że coś jest zepsute i nie lepiej to naprawić i śmigać na kole na serii ?
Chyba, że chodzi Ci o to, że dla Ciebie jest za słaby po prostu.

Z tego co mi się kojarzy to pod stunt najepiej tylko cylinder i gaźnik wymienić na jakiegoś sporta i 17,5. Tak mi się tylko zdaje :p

Edit:

O MUJ BORZE !!! 3000 POST ! :P

Jest to zapewne AC…

Po 1. Jeżeli wyciąga 60km/h to na 100% jest coś zużyte:
Wario
Pasek
Kompresja …

a tak to do stuntu MOIM zdaniem lepszy jest ZX… ciągnie od dołu konkretnie : ) … Przydał by się gaźniczek 17,5 mm … dużo poprawia przy serii, również chłodzenie wew.

Ale jednak, spróbuj zrobić to co masz… może uda coś Ci się wykombinować :slight_smile:

kondzio94 napisał:

a tak to do stuntu MOIM zdaniem lepszy jest ZX.. ciągnie od dołu konkretnie : ) .. Przydał by się gaźniczek 17,5 mm .. dużo poprawia przy serii, również chłodzenie wew.



najbardzije do dołu ciagnie seria , im mocniejszy wydech tym wyżej ciagnie , dlatego jak ogarniesznazwykłym wydechu możesz se kupić sporta , bo i tak nie ma żadnego problemu żeby wrzucic go na koło a za to masz moc na wyższych obrotach i da się trzsakc szybsze gumy

najbardzije do dołu ciagnie seria



Dobrze gada , polać mu. Do stuntu jak na poczatek to wydechu najlepiej nie ruszać

no jakiś sport 70ccm i seria komin i latanie gibanie sliczne :stuck_out_tongue_winking_eye: MIalem yasuni r u siebie to do powerow super bo można bylo z 60 wyrwac na kolo ale nie oto w tym wszystkim chodzi :wink:

Ja mym dał tak:
-Wario Malossi multivar
-Pasek jakiś wzmocniony np. Stage6 (nie kevlar!)
-Dzwon Stage6 WC
-Gaźnik 17,5
-Cyl Malossi Sport 70
i jeśli masz kase to:
-wydech Polini FR3 (ciągnie od dołu) ale najlepiej było by zostać przy serii
-GasBox Malossi

Ale żeby zrobić to tanio i żeby gibało ładnie to:
-Cyl Malossi Multivar
-Wario Malossi multivar
-Pasek wzmocniony
-Gaźnik 17,5
i ładnie to wyregulować :wink:

co ty adi za bzdury gadasz :slight_smile:

ja ym poły z tego w ogóle nie wymieniał

zamykam temat bo to głupota

a ty ziomek napraw najpierw neosa , tuningiem go nie naprawisz ;/

a jak rzeczywiscie będzie ci brakować mocy na kole to juz będziesz wiedział co wymienić