Neos By Kogud

Przy mechanice nie kombinowałem (jedynie sprzęgło sportowe), bo uważam, że to nie trzyma się wiecznie (a minarelli tak xd) a oprócz tego trzeba trochę sary wyłożyć,

Nigdy mnie nie zawiodl!.

Przy optyce pobawilem się trochę z czacha, polakierowalem, zrobiłem blachy na podłogę, scooter audio i zlozylem błotnik od roxa, zastanawialem się nad wygładzeniem nadkola, ale zrezygnowałem bo strasznie chlapie, a to nie jest bzyk do jazdy po garażu…











kogud napisał:

bo uważam, że to nie trzyma się wiecznie (a minarelli tak xd)


Neos jakbyś nie wiedział ma akurat silnik minarelli.
Poza tym dodaj zdjęcia bo temat znów poleci do kosza...

Mafioz napisał:

kogud napisał:

bo uważam, że to nie trzyma się wiecznie (a minarelli tak xd)


Neos jakbyś nie wiedział ma akurat silnik minarelli.
Poza tym dodaj zdjęcia bo temat znów poleci do kosza...



właśnie dlatego napisalem, ze nic w nim nie zmienialem bo to jest minarelli nie do zniszczenia xd wczytaj się uważniej...

Trzeba było postawić przecinek zamiast nawiasu to by zrozumialsze było, ale już czaje o co ci chodziło ;P/Mafioz

Mafioz, jemu chodziło o tuningowany silnik :stuck_out_tongue: :wink:


Gdyby nie to Roxowskie wloty powietrza(tylko jakieś inne), to fajna maszina :smiley: Widać, ze się przyłożyłeś do pracy, bo równo porobiłeś :wink:

no powiedz z jakiego bzyka masz ladniejsze wloty na czache? xd

od Sr ! :slight_smile:

Z głowy … Po co zwalać >_< Nie lepiej samemu wymyśleć ?

moim zdaniem od srki by nie pasowalo, nie podobaja mi się…


Rudy takie wloty wycięte plasko wyglądaja, nie sa w 3d, rozumiesz o co mi chodzić? xd

kogud napisał:

Rudy takie wloty wycięte plasko wyglądaja, nie sa w 3d, rozumiesz o co mi chodzić? xd


No taaak...
Płaskie ale własne :D

Ja ogólnie nie uznaje ostatnio przeszczepów. Koła, silnik kierownica itd ok, ale wloty od razu światła od innych skuterów to dla mnie przegięcie jest.
Ktoś ma np. gilere runner i robi w niej roxowe wloty… to tak jakby wyruchać dziewice, skuter traci to coś wtedy. Gilera to gilera i robić z niej roxa czy SR to jest taka profanacja.
Nie i koniec, gilera czy inny skuter ma swoją markę, styl i upodabnianie takiego skutera do innego to jest rzecz najgorsza w tuningu optycznym. Kiedyś mi się takie coś podobało, ale ostatnio w moim guście duużo się pozmieniało i nie uznaje takich coustomów zbytnio. Jak robić to samemu a wloty 3D to jest trochę więcej roboty, ale się da bez problemu takie zrobić używając własnego szablonu.
A jak ktoś do keewaya wsadza roxowe wloty to już w ogóle, robić z gówna markowy skuter to patologia wręcz.

Mafioz napisał:

to tak jakby wyruchać dziewice


Zły przykład ! To akurat jest fajne :P
Bardziej tu pasuje: Zrobić z kur*y dziewice :P

chodziło to to, że wtedy dziewica (skuter) bo ruchaniu (przeszczepie wlotów) traci rzecz która jest ceniona i ogólnie mówią że nie sztuką jest stracić dziewictwo tylko trzymać czy coś takiego więc chyba rzecz ważna dla dziewczyny (skutera) (przynajmniej normalnej) więc robiąc taki przeszczep odbieramy skuterówi dziewictwo, czyli coś dla niego ważnego, i skuter traci swój styl, i się kurde robi zwykła szmata xDD

RudY napisał:

Zrobić z kur*y dziewice :stuck_out_tongue:


To byłoby akurat dobre bo byśmy tej kurwie (skuterówi) dali coś dobrego czyli odpada xD

Ej no sory może i się napracowałeś ale jak dla mnie żal.pl na kółkach… Co wy z tymi roxami macie?! … Lepiej było zostawić seryjnego neosa i tyle.

wiec tak pare punktow
-Kolor-podoba mi się
-bad look i wloty kwestia gustu- masz plusa za ladne wykonanie
-przedni błotnik-tragedia sciagnij go
reszta hmm… seryjne neosowe fele sa bee

Mafioz napisał:

więc robiąc taki przeszczep odbieramy skuterówi dziewictwo, czyli coś dla niego ważnego

Mafioz napisał:

i się kurde robi zwykła szmata xDD


Jaki pan taki skuter :P

Mafioz napisał:

To byłoby akurat dobre bo byśmy tej kurwie (skuterówi) dali coś dobrego czyli odpada xD


Nie zupełnie o to mi chodziło ale dobra :P

RudY napisał:


Nie zupełnie o to mi chodziło ale dobra :P


taa wiem, bo Tobie chodziło pewnie, żeby próbować robić z gównianego skutera jakiś dobry markowy sprzęt, a przynajmniej go upodabniać. do chinoli by się mogło tyczyć, ale do markowych raczej nie, bo taka SR czy gilera ma swój styl i wsadzając do takiego skutera jakieś wloty roxowe lub inne to właśnie z dziewicy się robi kurwa xD

RudY napisał:

Mafioz napisał/a:
więc robiąc taki przeszczep odbieramy skuterówi dziewictwo, czyli coś dla niego ważnego
Mafioz napisał/a:
i się kurde robi zwykła szmata xDD

Jaki pan taki skuter :P


Pocisk.. xDD

nie rozumiem jak wloty w skuterze można porownac do przebica laski…ale wy pewnie tego jeszcze nie probowaliscie xd aaa I got you!!!:stuck_out_tongue:

Rudy bez takich proszę…

Danielson co do felg masz racje, sa blee, ale co do błotnika się z toba nie zgodze, bo jest sliczny.

kondzio94 i Mafioz wiem wiem, mało orginalny pomysl z wlotami od roxa, ale moim zdaniem sa swietne i dlatego się zdecydowalem na takie cos.

kogud - mi nie chodziło o Twój przykład, że jesteś szmatą :smiley: Tylko tak z Mafiozem sobie gadaliśmy o wydziewiczaniu skuterów :stuck_out_tongue_winking_eye:
Poza tym - to przenośnia >_<

oks, juz ci wybaczylem xd

kogud napisał:

kondzio94 i Mafioz wiem wiem, mało orginalny pomysl z wlotami od roxa, ale moim zdaniem sa swietne i dlatego się zdecydowalem na takie cos.

Moze wygląda fajnie, ale to jest już standard :) Było lepiej od czegoś innego wpasować