Nawigacja GPS

Witajcie,

Poszukuje nawigacji gps możliwie najtańszej najlepiej z automapą albo z możliwością wgrania takowej… Podawajcie modele konkretne gdy z a tym za bardzo się nie znam:D


Pozdrawiam

TomTom ONE v3

, i mogę ci coś powiedzieć z autopsji a nie kolega kolegi ma :slight_smile:

prosta w obsłudze jak nokia 3310, ogólnie tomtom produkuje , jedne z najszybszej ,myślących GPS’ów na rynku , jak pomylisz zakręć , to nową trasę masz w ok 2-3 sek

cena w wersji europejskiej ok 380 zł
wiem że nie pokazuje , UK , bo albo kupuje się wersje na UK albo na resztę europy , ja mama wersje UK, w każdym bądź razie , jaką wersje byś nie miał , to możesz podpiąć GPS do kompa i wgrać inne mapy albo ciągnąć z SD , gdyż jest slot na kartę SD

szereg rożnych języków

dotykowy ekran oczywiście , ładowanie również na gniazdo zapalniczki ,( to chyba standart w każdym GPS) oraz , normalnie pod kontakt

wadą jest trzymająca chyba tylko poł godziny czy godzinę bateria


EDIT:

ma takie bajery jak ulubione, dom, czy rożne rodzaje speakerów

mój ojciec ma taką i właśnie jest z niej zadowolony ale ja bym wolał coś na większym wyświetlaczu i coś z windowsem bo mi się wydaje że automapa żeby mogła chodzić to właśnie jego potrzebuje…

http://allegro.pl/item1022260807_palmtop_300mhz_gps_wm5_europa_fvat.html < - tanszy
http://allegro.pl/item1018374944_mio_p360_1gb_rom_palmtop_nawigacja_gps_kr_sklep_fv.html < - droższy
http://allegro.pl/item1018933983_acer_neotouch_s200_gps_wifi_bez_locka_gwar_wm6_5.html < -wypas

Bierz MIO ! . jest super, to palmtop ale z możliwością wgrania mapy : ) mam identycznego :smiley: Wifi też fajna sprawa w nim :smiley:

ja chce nawi a nie jakieś palmtopy!!

Chcesz dobrą navi, to kup to: http://www.allegro.pl/item1031604477_navia_nv33_odblokowana_nowa_atlas500mhz_gwar24mce.html

Nie płacisz nic za nazwę, a masz sprzęt porządny, wytrzymały, z dobrymi warunakim teechnicznymi pod inne mapy(nowsze) i bateria nie padnie ci po paru minutach, tylko będzie trzymać ok 2-3h :wink:

Ja poleci ci larka, sam użytkuje ją ponad pół roku albo i więcej i jestem zadowolony, koszt ok 200zł, windows więc automapa śmiga aż miło sam mam wgraną całą europę. Jedyny minus to że na “zimnym starcie” trochę długo łapie satelity (ok minuty) ale nie wymagajmy cudów w tej cenie. Sam użytkuje lark 43.1 ale jak miałbym kupować nową to pewnie 50.1 z 5" ekranem ale tą kupiłem okazyjnie i nie wybrzydzam.

MIO to głównie GPS bo ta firma zajmuje się nawigowaniem :slight_smile: tyle że ma troszkę inny wyświetlacz i lepszego windowsa wgranego niż kostkowe nawigację (ogolnie więcej obsłuży). Dla mnie gdybym miał wybór to wolał bym znacznie “palmtopa” niż nawigację która w zasadzie nic innego nie zdziała(Jeszcze może być tak że trza będzie ją odblokować by zobaczyć tego windowsa)

JacoPL, mi do niczego innego nie potrzebna nawi od reszty zadań mam laptopa, z larkiem miałem do czynienia tylko że z słabym modelem to procek mnie załamał wydajnością…

Poza tym jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego…

i tu ci trzeba przyznać rację :slight_smile: nie pozostaje nic innego jak szukanie tańszych navi z automapą… powodzenia :smiley: :slight_smile:

Kup Navie :stuck_out_tongue: Działa sprawnie, łatwo się odblokowuje, obsługuje duże mapy :smiley: A co jest najbardziej zajebiste, łatwo można skonfigurować własną mapę(skan papierowej) i mieć naprawdę dokładną navi :smiley:

Kup wszystkie co ci polecili i przetestuj :stuck_out_tongue:

Niechcąc zakładać nowego tematu napisze tu :mrgreen: Wraz z ojcem chcemy kupić nawigację i jestem w tym temacie zielony. :oops:
Niewiem na co zwrócić uwagę przy zakupie.
Jak wykonuje się aktualizację map? Można to zrobić w domu??
Jakie marki polecacie??
Do wydania mam 300zł i niewiem czy lepiej kupić jakąś słapszą nową czy lepszą używaną??

[ Dodano: 16-07-2010, 09:30 ]
Co sądzicie o tej nawi Goclever 5066 PL ?? U mnie w skep szuje 259zł

ja za 310zł kupiłem larka 43.2 i powiem Ci że chodzą na niej wszystkie mapy jakie stworzył świat :slight_smile:

Witam po długiej przerwie;)

Ja już kupiłem tego Goclever 5066 I też jestem zadowolony jako nowa jest odblokowana i bez problemu chodzi auto mapa