Narzekalnia

roomcajz napisał:

Ja też mam już dość zimy. Tego śniegu i mrozu. Kisiu o jakich balonach myslisz?

Na pewno nie o tych z gumy tylko z naturalnej skóry:-D Czyli o mleczniakach, dojkach, garściochach... Jak zwał tak zwał:-)

Ja lubię zimę ale mam już dosć jeżdzenia samochodem, stania w korkach i tankowania 32 litrów gazu co 5 dni. Wiem,że jest luty ale cóż... Wszystko ma swoje miejsce i czas...

Mogę jeszcze ponarzekać na brak własnego mieszkania. Co miesiąc oddaje się 900 zł komuś. A rata by już za to była! Ale może już niedługo. Póki co trzy Książe 9% czekają na mnie aby umilić mi wieczór:-)

A myśmy KISIU myśleli że do aeroklubu warszawskiego się zapisałeś do sekcji baloniarstwa :-)
Jak trzy szt. stoją to może coś na blogu się pojawi ???

Przeleciałbym... Eee, znaczy się polatałbym sobie... A co do bloga to zamyślam się od jakiegoś czasu ale jakoś nie ma tej chwili żeby to spłodzić.

U mnie czekają 4 ksztelany niepasteryzowane i 0,2 miętowej ;) jechałem sobie Rometem (już ma 218 km) i sypał śnieg. Narzekam więc na zimę. Zimo - wypi***alaj !

A mnie denerwują wpisy nowych userów, którzy zamiast poczytać archiwalne wątki, zakładają kolejny tysięczny temat o tym samym...
Normalnie odechciewa się czytania czegoś takiego...
Forum powinno być tak skonstruowane, że dopiero po kilkudziesięciu przeczytaniach wielu tematów, można zakładać nowy i wypowiadać się w innych watkach... Okazało by się, że 90% powielanych nowych tematów by zniknęło z forum...

Daje lajka pod postem Benekpe :)

me2 ;)

Narzekanie to taki nasz Polski sport narodowy:) a ja mam na wszystko wywalone i jest fajnie

Polska to jest kraj ekspertów ;)

40 mln lekarzy, mechaników itd.
40 mln ekspertów piłkarskich, od biatlonu, skoków i w co akurat mamy jakiegoś godnego reprezentanta :D

i w końcu 40 mln mechaników, którzy doskonale się znają na samochodach, motocyklach i skuterach. Każdy wie lepiej co i jak. :D

Jest jeden ekspert od wszystkiego i ma nawet komisje badająca i odpowiadająca na wszystkie zagadnienia od brzozy czy tam sosny po cykl rozrodczy muszki owocówki ..... Maciarewicz:)

mancur napisał:

Jest jeden ekspert od wszystkiego i ma nawet komisje badająca i odpowiadająca na wszystkie zagadnienia od brzozy czy tam sosny po cykl rozrodczy muszki owocówki ..... Maciarewicz:)

Jednakże jeszcze lepszym expertem ws. okradania narodu jest nasz wielmożny Pan Premier, którego nazwisko zna każdy z tu obecnych. ;)

ten jest ekspertem od Dym...a :)

Mnie denerwuje to samo co kolegę Benekpe.Dodam jeszcze że denerwuje mnie to że niektórzy userzy udzielają się we wszystkich tematach.Na wszystkim się znają,na elektryce,mechanice,elektronice i eksploatacji.Powiem więcej,znają się na wszystkich modelach skuterów.Jakby pojawił się post o tematyce /"Historia Żydów aszkenazyjskich"/ to jestem pewien że niektórzy by się odezwali,a jeden /"pewniak"/ na pewno ;).

A mnie denerwuje na przykład jeśli w radio mówią: "Więcej znajdziecie na Facebooku". Ja nie korzystam z tego dobrodziejstwa jak i również z archaicznej obecnie Naszej Klasy... bo nie chcę. Nie zamierzam afiszować się ze swoim życiem publicznie. Więc co? Nie istnieję? Nie mam prawa do informacji?

Co do Żydów i premiera się nie wypowiadam, bo zaraz milicja... sorki - policja mnie najdzie i wyciągnie z łóżka...

Witam w narzekalni narzekacze.
Boszzz, jak mnie denerwują idioty co mają źle ustawione światła w samochodach i oślepiają wszystkich w koło. Kto przepuszcza na przeglądach te złomy?!

ooo to prawda Leszku. Dziś za mną jechał taki jeden idiota w Konstancinie, jedzie i oślepia po lusterkach. Jakiś SUV, białe BMW. Aż zwolniłem, żeby mnie wyprzedził.
Ustawienie światła zajmuje 5 minut - nawet w samochodzie. Wystarczy odrobina chęci i wkrętak. Ale po co, lepiej jeździć i być "królem szosy" i walić po oczach.

Kisiu już rozumiem kwestie baloniarstwa. co do forum to juz przestałem przeglądać tematy inne niż 'mazowiecka' ewentualnie jak ktoś z was coś napisze w innym temacie. Brak moderacji...
A co do polityki to od lewa do prawa to samo zawsze. Wariaci, cwaniacy, kolesie itd...

Wiem że będzie krytyka ale co tam idę dalej denerwuje mnie jak ktoś szuka pomocy ,porady a tu go od razu z grubej rury było wystarczy poszukać. Może nie wie jak to zrobić jak poszukaj przecież forum jest od pomocy , dawania rad a nie krytyki naśmiewania się że jest analfabetą .Gdyby nie oni to te forum by upadło .

jak będziesz najpierw pytał, a potem myślał, to wszędzie sobie zrobisz z siebie idiotę. W dobie googla nie potrafić korzystać z wyszukiwarek to jest duża sztuka :)